החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

דריל גרגורי

פנדמוניום, ספרו הראשון של דריל גרגורי יצא לאור בארצות הברית בשנת 2008 ומיד זכה בפרס קרופורד לשנת 2009. בנוסף, היה גם ברשימת המועמדים הסופית לפרס הפנטזיה העולמי באותה שנה, כמו גם ברשימות המועמדים למספר פרסים יוקרתיים נוספים. ספרו השני, האלף בית של השטן (שיראה גם הוא אור בעברית בהוצאת גרף) פורסם בשנת 2009 והיה מועמד לפרס פיליפ ק. דיק. ספרו השלישי עתיד לראות אור במהלך שנת 2011. סיפוריו הקצרים של גרגורי הופיעו בכמה מהמגזינים הנחשבים ביותר בצפון אמריקה ובאנגליה.

דריל מתגורר בעיירה סטייט קולג’ בפנסילבניה עם אשתו, שני בני עשרה, וכלב מטורלל.

פנדמוניום, ספרו הראשון של דריל גרגורי יצא לאור בארצות הברית בשנת 2008 ומיד זכה בפרס קרופורד לשנת 2009. בנוסף, היה גם ברשימת המועמדים הסופית לפרס הפנטזיה העולמי באותה שנה, כמו גם ברשימות המועמדים למספר פרסים יוקרתיים נוספים. ספרו השני, האלף בית של השטן (שיראה גם הוא אור בעברית בהוצאת גרף) פורסם בשנת 2009 והיה מועמד לפרס פיליפ ק. דיק. ספרו השלישי עתיד לראות אור במהלך שנת 2011. סיפוריו הקצרים של גרגורי הופיעו בכמה מהמגזינים הנחשבים ביותר בצפון אמריקה ובאנגליה. דריל מתגורר בעיירה סטייט קולג' בפנסילבניה עם אשתו, שני בני עשרה, וכלב מטורלל.

ספרים של דריל גרגורי שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    פנדמוניום
    פנדמוניום הוא ספר שנון, משעשע ומסחרר המשובץ בגלריית דמויות בלתי נשכחות, ספר שהפך עם צאתו לתופעה תרבותית, ואת דריל גרגורי, מחברו, לשם דבר. פנדמוניום הוא המקום המיתולוגי שבו מתכנסים השדים בגיהינום, וגם מושג המתאר מקום סואן, רועש והומה.אבל פנדמוניום של... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: