החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

שחר בן-פורת

שחר בן-פורת הוא מתקשר, מנחה סדנאות, עיתונאי וסופר, תלמיד של המורה הרוחנית ורדה דרור, מפתחת הדרך “חופש להיות”. ספרו הראשון, “המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו?”, יצא לאור בשנת 2014 בהוצאת “מנדלי מוכר ספרים ברשת”; ספרו השני, “הכל בסדר – החיים בעידן שאחרי 2012”, יצא בהוצאה עצמית בשנת 2017. מאז שנת 1998 שחר מתקשר את טוהר, קבוצת ישויות המעבירה בעזרתו מסרים של ריפוי והתעוררות במסגרת מפגשים אישיים, בסדנאות ובמפגשי תקשור, המתקיימים בארץ ובעולם.

שחר בן-פורת הוא מתקשר, מנחה סדנאות, עיתונאי וסופר, תלמיד של המורה הרוחנית ורדה דרור, מפתחת הדרך "חופש להיות". ספרו הראשון, "המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו?", יצא לאור בשנת 2014 בהוצאת "מנדלי מוכר ספרים ברשת"; ספרו השני, "הכל בסדר – החיים בעידן שאחרי 2012", יצא בהוצאה עצמית בשנת 2017. מאז שנת 1998 שחר מתקשר את טוהר, קבוצת ישויות המעבירה בעזרתו מסרים של ריפוי והתעוררות במסגרת מפגשים אישיים, בסדנאות ובמפגשי תקשור, המתקיימים בארץ ובעולם.

ספרים של שחר בן-פורת שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    המדריך למרגיש המתחיל
    הסיבה שאתם כאן היא משום שאתם מחפשים דרך חדשה להתייחס לרגשות שלכם. אתם כאן כי גם אתם מרגישים שהדרכים המוכרות, כלומר חשיבה חיובית של עולם הרוח או כדורים פסיכיאטריים של עולם הרפואה, לא מדברות אליכם ו/או לא עוזרות לכם. אתם... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: