החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

מיכאל אטלס

מיכאל אטלס הוא רופא מומחה בגינקולוגיה ומיילדות.

מאחורי הפרגוד – תמונות ממחלקת נשים הוא ספרו השישי. ספריו הקודמים: מתי תמציאו כבר מכשיר אחר – מונולוג של גינקולוג (י.גולן, 2004); ז'אן ואנדריאס (ע. נרקיס, 2005); בסודן של נשים (טפר, 2007);Amours et discordes en Terre sainte,רומן בשפה הצרפתית (אמזון, 2012) – עומד לצאת לאור בקרוב בעברית בתרגום של המחבר; Enceinte? Tout ce que vous souhaitez savoir   , ספר שאלות ותשובות בנושא היריון, בשפה הצרפתית (אמזון, 2012).

מיכאל אטלס הוא רופא מומחה בגינקולוגיה ומיילדות. מאחורי הפרגוד – תמונות ממחלקת נשים הוא ספרו השישי. ספריו הקודמים: מתי תמציאו כבר מכשיר אחר – מונולוג של גינקולוג (י.גולן, 2004); ז'אן ואנדריאס (ע. נרקיס, 2005); בסודן של נשים (טפר, 2007);Amours et discordes en Terre sainte,רומן בשפה הצרפתית (אמזון, 2012) – עומד לצאת לאור בקרוב בעברית בתרגום של המחבר; Enceinte? Tout ce que vous souhaitez savoir   , ספר שאלות ותשובות בנושא היריון, בשפה הצרפתית (אמזון, 2012).

ספרים של מיכאל אטלס שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    מאחורי הפרגוד: תמונות ממחלקת נשים
    תפאורת הרקע של "מאחורי הפרגוד – תמונות ממחלקת נשים" היא מחלקת נשים ויולדות דמיונית אי-שם בארץ. ישיבות צוות מתישות, מסדרונות עמוסים בסיפורי חיים, חדרי ניתוח צוננים הצופנים טרגדיות בצד ניסים, חדרי לידה בהם צער הלידה מתחלף בחיוך של אושר למשמע... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: