החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

יוסי קורן

אחרי שנים של עיסוק בתקשורת שיווקית, פרסום ומיתוג, החלטתי לכתוב רומן. זה התחיל ב”מלחמה שבפנים”, ספר שנכתב כתהליך של עיבוד רגשות ותחושות שהצטברו בי מאז קרבות מלחמת יום הכיפורים בגולן. הרומן השני, “נקודות של אור” הוא פרי הדחף שלי לעסוק בנושא זהויות של בני אדם – עם אילו מרכיבים נולדנו כחלק מבשרנו ואילו מהם נוספו לנו לאורך חיינו.
יוסי קורן גדל בקרית גת, למד בתיכון רוגוזין. בצבא התחיל בקורס טייס, ואחר כך שירת בחיל התותחנים, לחם במלחמת יום הכיפורים בחזית הגולן כמפקד סוללת תותחים. הוא סיים את שירותו הצבאי כמפקד גדוד במילואים בדרגת סגן-אלוף. קורן למד במחלקה לארכיטקטורה באקדמיה “בצלאל”. ובמקביל היה כתב ומגיש יומנים במערכת החדשות של קול ישראל.
בשנת 86 יצא לשליחות מטעם ההסתדרות הציונית בשיתוף משרד החוץ, לברקלי קליפורניה, שם גם למד לתואר שני מנהל עסקים. בתחום הזה המשיך לעסוק בשנים שאחר כך, כשותף במשרד פרסום, ובחברות ייעוץ אסטרטגי ומיתוג. בשנת 2009, התמנה לסגן נשיא חברת טבע, כסמנכ”ל בכיר לתקשורת התאגיד. כעת משמש כיועץ עצמאי לארגונים ועסקים בבניית אסטרטגיות המותג שלהם.
קורן נשוי לתמר, ולהם שני ילדים, שי וסתיו.

אחרי שנים של עיסוק בתקשורת שיווקית, פרסום ומיתוג, החלטתי לכתוב רומן. זה התחיל ב"מלחמה שבפנים", ספר שנכתב כתהליך של עיבוד רגשות ותחושות שהצטברו בי מאז קרבות מלחמת יום הכיפורים בגולן. הרומן השני, "נקודות של אור" הוא פרי הדחף שלי לעסוק בנושא זהויות של בני אדם - עם אילו מרכיבים נולדנו כחלק מבשרנו ואילו מהם נוספו לנו לאורך חיינו. יוסי קורן גדל בקרית גת, למד בתיכון רוגוזין. בצבא התחיל בקורס טייס, ואחר כך שירת בחיל התותחנים, לחם במלחמת יום הכיפורים בחזית הגולן כמפקד סוללת תותחים. הוא סיים את שירותו הצבאי כמפקד גדוד במילואים בדרגת סגן-אלוף. קורן למד במחלקה לארכיטקטורה באקדמיה "בצלאל". ובמקביל היה כתב ומגיש יומנים במערכת החדשות של קול ישראל. בשנת 86 יצא לשליחות מטעם ההסתדרות הציונית בשיתוף משרד החוץ, לברקלי קליפורניה, שם גם למד לתואר שני מנהל עסקים. בתחום הזה המשיך לעסוק בשנים שאחר כך, כשותף במשרד פרסום, ובחברות ייעוץ אסטרטגי ומיתוג. בשנת 2009, התמנה לסגן נשיא חברת טבע, כסמנכ"ל בכיר לתקשורת התאגיד. כעת משמש כיועץ עצמאי לארגונים ועסקים בבניית אסטרטגיות המותג שלהם. קורן נשוי לתמר, ולהם שני ילדים, שי וסתיו.

ספרים של יוסי קורן שנמכרים באתר:
 • במבצע!
  נקודות של אור
  "מה יקרה אם נעז לקלף מעלינו חלק משכבות הזהות שבונות אותנו? מי נהיה אם נצליח לעמעם את תחושת השייכות שלנו לעם, למדינה, או לדת, ולהיות קודם כל ומעל הכל - רק בני אדם?" כך שואל במהלך חיפוש אחר זהותו גיבור... להמשך

  הספר זמין לקריאה במכשירים:
 • במבצע!
  המלחמה שבפנים
  כשנתיים אחרי מלחמת יום כיפור, בקיץ 1975, מתנהל בתל אביב סיפור אהבה בין צעיר שאך השתחרר מהצבא, לצעירה שהגיעה לישראל מלונדון. המפגש הטעון חושף את המלחמה שבפנים – אותו פצע מדמם שהותירה מלחמת יום כיפור בקרב אותם צעירים שחזרו מהתופת.... להמשך

  הספר זמין לקריאה במכשירים: