החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

טלי אטדג'י

טלי אטדג’י, לבית משפחת מוצא, חרשת מלידה הנשואה לאדם חירש, אם לשלושה ילדים שומעים, עוסקת בענף הפרמצבטיקה ומתגוררת בגבעתיים.

כותבת סיפורים קצרים ובשעות הפנאי מתעדת סיפורים של אנשים חירשים, דוברי שפת הסימנים הישראלית. קונכיית הגורל הוא רומן הביכורים שלה.

בספרה הראשון, ספר שירה בשם ‘זר פנינים’. השירים בנויים כל אחד מבית אחד ואורכם מ-4 עד 7 שורות. הייחוד בהם הוא השרשור. המילה המסיימת את השורה מופיעה בתחילת השורה הבאה. בחלק משיריה ניתן לראות חריזה בשפת הסימנים, שפה אשר ייחודית לקהילת החירשים.

טלי אטדג'י, לבית משפחת מוצא, חרשת מלידה הנשואה לאדם חירש, אם לשלושה ילדים שומעים, עוסקת בענף הפרמצבטיקה ומתגוררת בגבעתיים.

כותבת סיפורים קצרים ובשעות הפנאי מתעדת סיפורים של אנשים חירשים, דוברי שפת הסימנים הישראלית. קונכיית הגורל הוא רומן הביכורים שלה.

בספרה הראשון, ספר שירה בשם 'זר פנינים'. השירים בנויים כל אחד מבית אחד ואורכם מ-4 עד 7 שורות. הייחוד בהם הוא השרשור. המילה המסיימת את השורה מופיעה בתחילת השורה הבאה. בחלק משיריה ניתן לראות חריזה בשפת הסימנים, שפה אשר ייחודית לקהילת החירשים.


ספרים של טלי אטדג'י שנמכרים באתר:
  • קונכיית הגורל
    אריה ומיכאלה הם זוג המצפה ללידת בנם הבכור. אריה אוהב ים, צוללן חובבן ועורך דין מצליח, ומיכאלה מנהלת מחלקת פרסום בחברה גדולה. יחד הם טוו תוכניות שאפתניות לעתיד, אך כשנולד להם ילד עם לקות שמיעה חמורה הם נזרקים באחת אל... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים:
  • זר פנינים
    שיריה של טלי אטדג'י נעים בין כמיהה לאהבה לבין אובדן חושים. למרות חירשותה, טלי מחברת חרוזים, ובשירה "פחמים לוהטים" היא כותבת: "רותחת כפחמים לוחשים, לוחשים אברי גופה, גופה הלוהט מתשוקה, תשוקה שכובתה אט אט, אט תתעורר שוב, שוב למגעו". להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: