החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

תומר ורון

תומר ורון הוא מתכנן פיננסי ויועץ משכנתאות שליווה מעל 100 זוגות, משפחות ורוכשים
בדרך לדירה. הוא בעל רישיון פנסיוני מטעם משרד האוצר ובוגר תואר שני במימון ובנקאות מהאוניברסיטה העברית.

תומר היה ראש דסק כלכלה בגלי צה”ל, ואם יש משהו שהרדיו לימד אותו זה לדבר פיננסים בגובה העיניים. לפני כן הוא היה כתב הבנקים של עיתון ״כלכליסט״ שם חפר והעמיק בעולם הפיננסי והבין כמה אנחנו משלמים על זה שאנחנו לא יודעים.

תומר מעביר היום הרצאות וסדנאות בנושאים פיננסיים שנוגעים לכל אחד מאיתנו, ומעביר
סדנאות לחינוך פיננסי בתיכונים.

תומר נשוי למור ואבא של רומי. יש לו אהבה מוזרה לקריאת דוחות כספיים של בנקים, אבל מעל הכול הוא חולה על חומוס.

תומר ורון הוא מתכנן פיננסי ויועץ משכנתאות שליווה מעל 100 זוגות, משפחות ורוכשים בדרך לדירה. הוא בעל רישיון פנסיוני מטעם משרד האוצר ובוגר תואר שני במימון ובנקאות מהאוניברסיטה העברית. תומר היה ראש דסק כלכלה בגלי צה"ל, ואם יש משהו שהרדיו לימד אותו זה לדבר פיננסים בגובה העיניים. לפני כן הוא היה כתב הבנקים של עיתון ״כלכליסט״ שם חפר והעמיק בעולם הפיננסי והבין כמה אנחנו משלמים על זה שאנחנו לא יודעים. תומר מעביר היום הרצאות וסדנאות בנושאים פיננסיים שנוגעים לכל אחד מאיתנו, ומעביר סדנאות לחינוך פיננסי בתיכונים. תומר נשוי למור ואבא של רומי. יש לו אהבה מוזרה לקריאת דוחות כספיים של בנקים, אבל מעל הכול הוא חולה על חומוס.

ספרים של תומר ורון שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    ככה לוקחים משכנתא
    בעשור האחרון כולם רוצים לקנות דירה, בכל מחיר, והדרך לדירה עוברת במילה המאיימת שנקראת משכנתא. לקיחת משכנתא היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר בחיי משפחה ויש לה השלכות אדירות על רמת החיים העתידית שלה. רבים לוקחים משכנתא בלי להבין את המשמעות... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: