החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

רומי פוקס

רומי נולדה ב- 25 באוקטובר 1996. היא הייתה ילדה מבריקה והצטיינה בתחומים רבים: ציור, צילום, כתיבת סיפורים ושירים, מתמטיקה, פיזיקה, כימיה, ספרות, היסטוריה ועוד.

רומי אהבה לקרוא, במיוחד באנגלית. בגיל 6 היא קראה את הספר השני של הארי פוטר בעצמה באנגלית, שאינה שפת האם שלה! מאוחר יותר אהבה לקרוא כל מיני ספרים: פילוסופיה, שירה ועוד רבים.

היא גם אהבה מאוד ילדים, היא יכלה לשבת שעות בסבלנות ולדבר, לצחוק, לשחק ולצייר איתם. היא התנדבה תקופה ארוכה עם ילדי פליטים בדרום תל אביב, ועזרה להם בכל מה שהם צריכים, מסיוע להם בשיעורי בית וכלה בבילוי איתם בחוף הים. ילדים אהבו אותה מאוד והחלום שלה היה לכתוב ספרי ילדים ולהוציא אותם לאור. היא גם תכננה לקיים הקראת ספרים ב”שעת סיפור” לילדים.

היא אהבה חיות והייתה רוכבת מיומנת על סוסים. היה לה קשר מיוחד עם חתולים, והיא אימצה והתייחסה אליהם בחמלה רבה.

רומי נפטרה ב -25 באוקטובר 2018 – יום הולדתה ה -22.

כשרומי נפטרה, הוריה החליטו לתרום את איבריה מתוך הבנה ובטחון שזו היא משאלתה של רומי, מכיוון שהיא אוהבת בני אדם לא משנה מה הצבע, הגזע או המין שלהם. האיברים שלה הצילו את חייהם של ארבעה אנשים!

רומי נולדה ב- 25 באוקטובר 1996. היא הייתה ילדה מבריקה והצטיינה בתחומים רבים: ציור, צילום, כתיבת סיפורים ושירים, מתמטיקה, פיזיקה, כימיה, ספרות, היסטוריה ועוד. רומי אהבה לקרוא, במיוחד באנגלית. בגיל 6 היא קראה את הספר השני של הארי פוטר בעצמה באנגלית, שאינה שפת האם שלה! מאוחר יותר אהבה לקרוא כל מיני ספרים: פילוסופיה, שירה ועוד רבים. היא גם אהבה מאוד ילדים, היא יכלה לשבת שעות בסבלנות ולדבר, לצחוק, לשחק ולצייר איתם. היא התנדבה תקופה ארוכה עם ילדי פליטים בדרום תל אביב, ועזרה להם בכל מה שהם צריכים, מסיוע להם בשיעורי בית וכלה בבילוי איתם בחוף הים. ילדים אהבו אותה מאוד והחלום שלה היה לכתוב ספרי ילדים ולהוציא אותם לאור. היא גם תכננה לקיים הקראת ספרים ב"שעת סיפור" לילדים. היא אהבה חיות והייתה רוכבת מיומנת על סוסים. היה לה קשר מיוחד עם חתולים, והיא אימצה והתייחסה אליהם בחמלה רבה. רומי נפטרה ב -25 באוקטובר 2018 - יום הולדתה ה -22. כשרומי נפטרה, הוריה החליטו לתרום את איבריה מתוך הבנה ובטחון שזו היא משאלתה של רומי, מכיוון שהיא אוהבת בני אדם לא משנה מה הצבע, הגזע או המין שלהם. האיברים שלה הצילו את חייהם של ארבעה אנשים!

ספרים של רומי פוקס שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    אין עוד אף אחד כמוך
    ההכנסות ממכירת הספר ייתרמו לבית החולים שניידר לילדים. רומי פוקס 25.10.1996-25.10.2018 רומי האהובה שלנו, הגשמנו את משאלתך להוציא לאור את ספר הילדים שכתבת. חייך היו קצרים, אך מלאים מאוד ועשירים: הצטיינת בלימודים, בכתיבה, ציור, היית ילדת טבע, נפש חופשיה, אהבת... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: