החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

פנינה פרי

פנינה פרי נולדה בשנת 1951 בישראל, ואת מיטב נעוריה ולימודיה עברה בירושלים. לאחר שירותה הצבאי נישאה ועברה לגור בעיר טבריה, שם חיה כעשר שנים, ילדה שני ילדים ועבדה בעסק המשפחתי.
בשנת 1984 היגרה עם משפחתה ללונג איילנד שבארה”ב.
במשך שני עשורים עבדה בבתי מלון שונים בחוף המזרחי והמערבי.
כיום מתגוררת פרי בלאס-וגאס.
ציור, פיסול וכתיבת שירים ממלאים את רוב שעות הפנאי שלה.

ספרה הראשון “מפה לשם, משם לפה!” נערך והודפס בארצות הברית בשנת 2009 .
ספר זה עוסק בסיטואציות משפחתיות הנוגעות בנושאים שונים מחיי היום יום.

ספרה השני “מציאות אחרת” יצא לאור בהוצאת סער, בשנת 2011 בתל-אביב.
זו אסופת שירים וסיפורים קצרים המוגשים בחרוזים בנושאים הנוגעים בהתמודדות ובתהפוכות שבחיי היום יום הנפלאים והשבריריים כל כך של חיינו.
הספר נכתב לאורך השנים, מאז גיוסה של פרי לצה”ל והכול נכתב בזמן אמת עם כל האמוציות שהיו מעורבות בסיטואציות השונות.

 

 

 

כולנו עוברים פחות או יותר תהפוכות כאלה או אחרות ולכן יהיו ודאי כאלה שיתחברו לשיר זה או אחר מהמגוון הרחב של הנושאים המוגשים בספר. הסיטואציות כוללות זיכרונות, געגועים, אהבות ואכזבות, שירי מחאה, פוליטיקה, תקווה ועוד.

ספר השירים “מילים מחפשות מנגינה” הודפס בשנת 2016 בארצות הברית.
הספר כולל שירים בנושאים שונים, חלקם שירים חדשים וחלקם שירים שנלקחו מתוך הספר “מציאות אחרת” ונערכו שוב במבנה של שיר.

לחלק מהשירים נכתבו לחנים והחלק הנותר מצפה למלחינים שמעונינים בכתיבת לחנים לשירים שבספר.

אפשר ליצור קשר בדוא”ל: pninaperry@hotmail.com

 

פרי הוציאה גם ספר ילדים בשלם “בממלכתו של דובי”. הספר יצא לאור בהוצאה עצמית בשנת 2017, ומבוסס על סיפורו האמיתי של דובי החתול.

פנינה פרי נולדה בשנת 1951 בישראל, ואת מיטב נעוריה ולימודיה עברה בירושלים. לאחר שירותה הצבאי נישאה ועברה לגור בעיר טבריה, שם חיה כעשר שנים, ילדה שני ילדים ועבדה בעסק המשפחתי. בשנת 1984 היגרה עם משפחתה ללונג איילנד שבארה"ב. במשך שני עשורים עבדה בבתי מלון שונים בחוף המזרחי והמערבי. כיום מתגוררת פרי בלאס-וגאס. ציור, פיסול וכתיבת שירים ממלאים את רוב שעות הפנאי שלה. ספרה הראשון "מפה לשם, משם לפה!" נערך והודפס בארצות הברית בשנת 2009 . ספר זה עוסק בסיטואציות משפחתיות הנוגעות בנושאים שונים מחיי היום יום. ספרה השני "מציאות אחרת" יצא לאור בהוצאת סער, בשנת 2011 בתל-אביב. זו אסופת שירים וסיפורים קצרים המוגשים בחרוזים בנושאים הנוגעים בהתמודדות ובתהפוכות שבחיי היום יום הנפלאים והשבריריים כל כך של חיינו. הספר נכתב לאורך השנים, מאז גיוסה של פרי לצה"ל והכול נכתב בזמן אמת עם כל האמוציות שהיו מעורבות בסיטואציות השונות.       כולנו עוברים פחות או יותר תהפוכות כאלה או אחרות ולכן יהיו ודאי כאלה שיתחברו לשיר זה או אחר מהמגוון הרחב של הנושאים המוגשים בספר. הסיטואציות כוללות זיכרונות, געגועים, אהבות ואכזבות, שירי מחאה, פוליטיקה, תקווה ועוד. ספר השירים "מילים מחפשות מנגינה" הודפס בשנת 2016 בארצות הברית. הספר כולל שירים בנושאים שונים, חלקם שירים חדשים וחלקם שירים שנלקחו מתוך הספר "מציאות אחרת" ונערכו שוב במבנה של שיר. לחלק מהשירים נכתבו לחנים והחלק הנותר מצפה למלחינים שמעונינים בכתיבת לחנים לשירים שבספר. אפשר ליצור קשר בדוא"ל: pninaperry@hotmail.com   פרי הוציאה גם ספר ילדים בשלם "בממלכתו של דובי". הספר יצא לאור בהוצאה עצמית בשנת 2017, ומבוסס על סיפורו האמיתי של דובי החתול.

ספרים של פנינה פרי שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    מציאות אחרת
    אסופת שירים וסיפורים קצרים בחרוזים הנוגעים בנושאים שונים מחיי היום יום. שירי מחאה, צער בעלי חיים, שכול, אהבה, אכזבה, זיכרונות אכזבות, תקווה לשלום ועוד. הכול נכתב בזמן אמת, עם כל האמוציות שהיו מעורבות בסיטואציות השונות. להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: