החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

ענת רוזנשטיין

ענת רוזנשטיין, בת 30, נשואה אמא לרומי וגאיה, בעלת תואר בפסיכולוגיה וחינוך, בוגרת הסמכות באדלר, מומחית לתחום ההורות והחינוך, מנחת סדנאות, ומדריכת הורים לעיסוי תינוקות.
לאחר לידתה של רומי ביתה הבכורה ענת בילתה איתה שנתיים בבית וחיפשה דרכים להעשיר אותה באמצעות תוכן איכותי.
היא חיפשה ספר עם אוצר מילים רחב ומגוון ושיהיה בו מעבר לשבלונה של מילה-תמונה, וגילתה שכמעט בלתי אפשרי למצוא ספר מגוון, מעשיר עם מעורבות גבוהה של הילד.
כך בעצם נולד הספר ״עולם החלומות של רומי״. הוא למעשה בדיוק הספר שחיפשה.
ספר ייחודי המעשיר את השפה של הילד, מקנה ידע בתחומים שונים, מפתח קשב וריכוז, תורם להתפתחות השכלית, מפתח את הרגישות, מפתח את היכולת לתקשר, מפתח את הדמיון והיצירתיות, מפתח את הקשר בין ההורה והילד ועוד.
״עולם החלומות של רומי״ הוא ספר ילדים שיש בו המון אפשרויות למידה והוא מלווה באיורים מדהימים. הספר מתאים לכל מי שמחפש ספר ילדים כייפי, לימודי, חינוכי, מהנה, אינטראקטיבי, ומעודד שיח עם הילדים במגוון נושאים.
הספר מתאים לילדים בגילאי שנה עד שש.

ענת רוזנשטיין, בת 30, נשואה אמא לרומי וגאיה, בעלת תואר בפסיכולוגיה וחינוך, בוגרת הסמכות באדלר, מומחית לתחום ההורות והחינוך, מנחת סדנאות, ומדריכת הורים לעיסוי תינוקות. לאחר לידתה של רומי ביתה הבכורה ענת בילתה איתה שנתיים בבית וחיפשה דרכים להעשיר אותה באמצעות תוכן איכותי. היא חיפשה ספר עם אוצר מילים רחב ומגוון ושיהיה בו מעבר לשבלונה של מילה-תמונה, וגילתה שכמעט בלתי אפשרי למצוא ספר מגוון, מעשיר עם מעורבות גבוהה של הילד. כך בעצם נולד הספר ״עולם החלומות של רומי״. הוא למעשה בדיוק הספר שחיפשה. ספר ייחודי המעשיר את השפה של הילד, מקנה ידע בתחומים שונים, מפתח קשב וריכוז, תורם להתפתחות השכלית, מפתח את הרגישות, מפתח את היכולת לתקשר, מפתח את הדמיון והיצירתיות, מפתח את הקשר בין ההורה והילד ועוד. ״עולם החלומות של רומי״ הוא ספר ילדים שיש בו המון אפשרויות למידה והוא מלווה באיורים מדהימים. הספר מתאים לכל מי שמחפש ספר ילדים כייפי, לימודי, חינוכי, מהנה, אינטראקטיבי, ומעודד שיח עם הילדים במגוון נושאים. הספר מתאים לילדים בגילאי שנה עד שש.

ספרים של ענת רוזנשטיין שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    עולם החלומות של רומי
    לַחֲלוֹמוֹת אֵין גְּבוּל, הֵם מְלֵאֵי דִּמְיוֹנוֹת: צוּרוֹת, חַיּוֹת, חֲפָצִים, מִסְפָּרִים, צְבָעִים וְעוֹלָמוֹת מֻפְלָאִים שֶׁבָּהֶם הַכֹּל יָכוֹל לִקְרוֹת. הצטרפו לעוֹלַם הַחֲלוֹמוֹת שֶׁל רוֹמִי ותיהנו מספר לימודי, חינוכי, מעשיר ואינטראקטיבי המונגש כסיפור משעשע שמצית את הדמיון, אך הוא רק ההתחלה. בספר יוצא... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: