החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

ענת מאיר

במשך שנים רבות כיהנה ענת מאיר במגוון תפקידים בשוק ההון בחברות השקעה שונות וכן בבורסה לני”ע, היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ורישיון לניהול תיקים (מותלה). מאז המחאה החברתית ניצת בה זיק ודחף למצוא פתרון לזוגות הצעירים הסבורים כי אין לאל ידם לרכוש דירה. לטענתה זוגות אלה לא מכוונים נכון את אמצעיהם והם עצמם פוגעים בסיכוייהם להגיע לדירה. היא העלתה זאת על כתב בספר שיצא בהוצאת סטימצקי “איך לקנות דירה בלי לצאת פראייר” כמו כן החליטה להעביר מניסיונה ומהידע שצברה למי שמעוניין לקנות דירה ומשום מה מרגיש “תקוע”. לענת רישיון תיווך.

וכך כותבת ענת על עצמה: בילדותי עברנו המון דירות. כשגדלתי הבנתי שלהורי היתה בעיה עם דירה שמכרו בעיתוי גרוע ומאז הם “רדפו אחרי הזנב” של עצמם. לאחר שהשתחררתי מהצבא עשינו מאמץ משותף לרכוש דירה. פתאום קלטתי שאמא שלי ממש מרוצה ממני (וזה דבר לא פשוט שאמא שלי מרוצה…) הרגשתי שיש לי קלף מנצח ומאז אני מנסה לעשות עוד ועוד אנשים שמחים, שנוכחים שיש ביכולתם להגיע לדירה משלהם.

במשך שנים רבות כיהנה ענת מאיר במגוון תפקידים בשוק ההון בחברות השקעה שונות וכן בבורסה לני"ע, היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ורישיון לניהול תיקים (מותלה). מאז המחאה החברתית ניצת בה זיק ודחף למצוא פתרון לזוגות הצעירים הסבורים כי אין לאל ידם לרכוש דירה. לטענתה זוגות אלה לא מכוונים נכון את אמצעיהם והם עצמם פוגעים בסיכוייהם להגיע לדירה. היא העלתה זאת על כתב בספר שיצא בהוצאת סטימצקי "איך לקנות דירה בלי לצאת פראייר" כמו כן החליטה להעביר מניסיונה ומהידע שצברה למי שמעוניין לקנות דירה ומשום מה מרגיש "תקוע". לענת רישיון תיווך.

וכך כותבת ענת על עצמה: בילדותי עברנו המון דירות. כשגדלתי הבנתי שלהורי היתה בעיה עם דירה שמכרו בעיתוי גרוע ומאז הם "רדפו אחרי הזנב" של עצמם. לאחר שהשתחררתי מהצבא עשינו מאמץ משותף לרכוש דירה. פתאום קלטתי שאמא שלי ממש מרוצה ממני (וזה דבר לא פשוט שאמא שלי מרוצה...) הרגשתי שיש לי קלף מנצח ומאז אני מנסה לעשות עוד ועוד אנשים שמחים, שנוכחים שיש ביכולתם להגיע לדירה משלהם.


ספרים של ענת מאיר שנמכרים באתר:
  • איך לקנות דירה בלי לצאת פראייר
    מאת:
    הספר עוסק בתיאור מנחה של רכישת דירה החל מהשלב הראשון תוך פריסת התהליך לשלבים כפי שמתקדמים בשטח. הספר משופע בדוגמאות מנסיונה של המחברת, והוא נועד להעביר למי שרוצה לקנות דירה  ממה להיזהר ובמה להתרכז מאחר שיש התעסקות בפרטים רבים בעת... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: