החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

עמנואלה ברש רובינשטיין

עמנואלה ברש רובינשטיין היא סופרת וחוקרת בתחום מדעי הרוח. היא בעלת תואר דוקטור במדע הדתות ובספרות. לאחר שפרסמה שלושה ספרים מדעיים, בעברית ובאנגלית, העוסקים בפרשנות תרבותית של השואה היא פנתה לכתיבת ספרות יפה. קובץ סיפורים ראשון, “חמש פנים” ראה אור תחילה באנגלית, וזכה לביקורות נלהבות. ספרה השני “לידה” התפרסם בהוצאת הקיבוץ המאוחד. לעמנואלה יש בלוג על נושאי תרבות שונים, “על עצמנו ועל אחרים.”

עמנואלה ברש רובינשטיין היא סופרת וחוקרת בתחום מדעי הרוח. היא בעלת תואר דוקטור במדע הדתות ובספרות. לאחר שפרסמה שלושה ספרים מדעיים, בעברית ובאנגלית, העוסקים בפרשנות תרבותית של השואה היא פנתה לכתיבת ספרות יפה. קובץ סיפורים ראשון, "חמש פנים" ראה אור תחילה באנגלית, וזכה לביקורות נלהבות. ספרה השני "לידה" התפרסם בהוצאת הקיבוץ המאוחד. לעמנואלה יש בלוג על נושאי תרבות שונים, "על עצמנו ועל אחרים."

ספרים של עמנואלה ברש רובינשטיין שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    לידה
    היריון, לידה ובואו של התינוק לעולם יוצרים שינוי עמוק בחייהם של ההורים הצעירים, הסב והסבתא וזוג חברים של ההורים. כל דמות מתמודדת עם הלידה מנקודת מבט שונה, וחושפת היבטים שונים של הולדת הילד: הבדלים בין נשים לגברים, שינוי בתפיסה העצמית... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: