החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

עמירם הירדני

עמירם הירדני הוא תל אביבי יליד שנת 1962. בן למשפחה שחלקה ניצולי שואה מרומניה, וחלקה מטורקיה, תוניס ומרוקו. בוגר החינוך הממלכתי־דתי, מעריץ מושבע של התנ”ך והכתובים מחד גיסא, ו”מדריך הטרמפיסט לגלקסיה” מאידך גיסא. מהנדס בהכשרתו, מפתח תוכנה במקצועו.
עמירם הוא אבא, בן, אח, בן זוג וחבר, שמשתדל להצטיין בכל אחד מתפקידיו אלו, ולעתים אף מצליח. כיום הוא מתגורר עם משפחתו בצפון־מערב ארצות הברית. בעבר חי בניו יורק, בלוס אנג’לס, באריזונה, בבייג’ינג ובבנימינה. חובב ותיק של המילה הכתובה, שהמתין עשרות שנים עד שהעז לכתוב מילה משלו. “השטיח המעופף של סבתא” הוא ספרו הראשון.

עמירם הירדני הוא תל אביבי יליד שנת 1962. בן למשפחה שחלקה ניצולי שואה מרומניה, וחלקה מטורקיה, תוניס ומרוקו. בוגר החינוך הממלכתי־דתי, מעריץ מושבע של התנ"ך והכתובים מחד גיסא, ו"מדריך הטרמפיסט לגלקסיה" מאידך גיסא. מהנדס בהכשרתו, מפתח תוכנה במקצועו. עמירם הוא אבא, בן, אח, בן זוג וחבר, שמשתדל להצטיין בכל אחד מתפקידיו אלו, ולעתים אף מצליח. כיום הוא מתגורר עם משפחתו בצפון־מערב ארצות הברית. בעבר חי בניו יורק, בלוס אנג'לס, באריזונה, בבייג'ינג ובבנימינה. חובב ותיק של המילה הכתובה, שהמתין עשרות שנים עד שהעז לכתוב מילה משלו. "השטיח המעופף של סבתא" הוא ספרו הראשון.

ספרים של עמירם הירדני שנמכרים באתר:
  • השטיח המעופף של סבתא
    "השטיח של סבתא כבר לא צעיר, גם אנחנו לא. הילדים גדלו, החיים השתנו. והנה, בהגיענו לעיר אולימפיה, וושינגטון, נפרש השטיח שוב. סבתא כבר איננה עמנו כמעט רבע מאה, אבל השטיח שלה עדיין כאן, בעל נוכחות משלו, ומשמש מזכרת מסבתא שהלכה... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: