החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

עופר רשף

עופר רשף, נולד בתל-אביב בשנת 1965. בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה. M.A במדיניות ציבורית וניהול, אוניברסיטת ת”א. עופר מומחה לכישורי מנהיגות, ניהול ופיתוח של מנהלים, מכירות, משא ומתן, שירות, תקשורת בינאישית, הדרכה, חניכה ואימון אישי של מנהלים, אנשי שיווק ומכירה ועוד… וכמובן – פרזנטציה אפקטיבית ומיומנויות הופעה בפני קהל. לעופר ניסיון ניהולי עשיר במסגרת תפקידים בכירים שבהם שימש, הן בסקטור הפרטי והן הציבורי (בין היתר כמנהל מרכז ההדרכה של “מכון התקנים הישראלי”, מנהל “מכללת יוזמות”, סגן ראש עיריית ראש העין ויו”ר אגף תכנון והנדסה ועוד).
במהלך שנות עבודתו כמנחה, יועץ ומאמן סיפק שירותי ייעוץ והדרכה לחברות המובילות בישראל בכל תחומי הפעילות העסקית. לעופר ניסיון עשיר גם בהרצאות בכנסים, ימי עיון ובפורומים מגוונים. עופר מרצה, מנחה ומייעץ גם בשפה האנגלית, ולו ניסיון רב של העברת פרזנטציות באנגלית בארץ ובעולם. עופר הוא טריאתלט חובב ומתאמן בקבוצת הטריאתלון “טרי” הוד השרון. נולד וגדל בתל-אביב, ובראש העין משנת 1994, נשוי לעדנה, פסיכולוגית קלינית וחינוכית מומחית, אב לעמית ולעדי הבנות, ולעידן הבן.

עופר רשף, נולד בתל-אביב בשנת 1965. בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה. M.A במדיניות ציבורית וניהול, אוניברסיטת ת"א. עופר מומחה לכישורי מנהיגות, ניהול ופיתוח של מנהלים, מכירות, משא ומתן, שירות, תקשורת בינאישית, הדרכה, חניכה ואימון אישי של מנהלים, אנשי שיווק ומכירה ועוד... וכמובן – פרזנטציה אפקטיבית ומיומנויות הופעה בפני קהל. לעופר ניסיון ניהולי עשיר במסגרת תפקידים בכירים שבהם שימש, הן בסקטור הפרטי והן הציבורי (בין היתר כמנהל מרכז ההדרכה של "מכון התקנים הישראלי", מנהל "מכללת יוזמות", סגן ראש עיריית ראש העין ויו"ר אגף תכנון והנדסה ועוד). במהלך שנות עבודתו כמנחה, יועץ ומאמן סיפק שירותי ייעוץ והדרכה לחברות המובילות בישראל בכל תחומי הפעילות העסקית. לעופר ניסיון עשיר גם בהרצאות בכנסים, ימי עיון ובפורומים מגוונים. עופר מרצה, מנחה ומייעץ גם בשפה האנגלית, ולו ניסיון רב של העברת פרזנטציות באנגלית בארץ ובעולם. עופר הוא טריאתלט חובב ומתאמן בקבוצת הטריאתלון "טרי" הוד השרון. נולד וגדל בתל-אביב, ובראש העין משנת 1994, נשוי לעדנה, פסיכולוגית קלינית וחינוכית מומחית, אב לעמית ולעדי הבנות, ולעידן הבן.

ספרים של עופר רשף שנמכרים באתר:
  • להטיס את הפרפרים במבנה
    מאת:
    פרזנטציה אפקטיבית היא קריטית להצלחה - מגדילה משמעותית את סיכויי ההצלחה בהעברת מסרים, בהבאת המציג לידי ביטוי בעוצמה, מסייעת לו רבות להשיג את מטרותיו, ולהביא את הקהל לבצע את אשר הוא מבקש, לרתום את הקהל, למצב את עצמו במקום הגבוה... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: