החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

עופרי אליעז

עופרי אליעז, ילידת אלול התשס”ה, תלמידת כיתה ו’ בבית-הספר רימלט בנתניה. עופרי היא דור תשיעי בארץ, מצאצאי הרב גבריאל שטטישקלובר, שנמנה עם תלמידי הגאון מווילנה, אשר עלו לארץ ישראל בשנת התקס”ח. היא בתם של בילי ונעם, ואחותם הבכורה של שחף ושלו. ספר הביכורים נכתב במסגרת בית-הספר “ייחודיות במרחב הפדגוגי”. יצירה אחרת מפרי עטה הוגשה לתחרות הכתיבה הארצית מטעם אגודת הסופרים העבריים. פרט לקריאה וכתיבה, תחביביה כוללים קראטה, רכיבה על סוסים, קסמים ובישול. משנה הבאה, תלמד בכיתת המחוננים בחטיבת הביניים בכפר הירוק.

עופרי אליעז, ילידת אלול התשס"ה, תלמידת כיתה ו' בבית-הספר רימלט בנתניה. עופרי היא דור תשיעי בארץ, מצאצאי הרב גבריאל שטטישקלובר, שנמנה עם תלמידי הגאון מווילנה, אשר עלו לארץ ישראל בשנת התקס"ח. היא בתם של בילי ונעם, ואחותם הבכורה של שחף ושלו. ספר הביכורים נכתב במסגרת בית-הספר "ייחודיות במרחב הפדגוגי". יצירה אחרת מפרי עטה הוגשה לתחרות הכתיבה הארצית מטעם אגודת הסופרים העבריים. פרט לקריאה וכתיבה, תחביביה כוללים קראטה, רכיבה על סוסים, קסמים ובישול. משנה הבאה, תלמד בכיתת המחוננים בחטיבת הביניים בכפר הירוק.

ספרים של עופרי אליעז שנמכרים באתר:
  • עניין משפחתי
    סיפורנו מתחיל, כאשר האווירה בבית מתחילה להשתנות. ערב אחד אֵלִי שומעת את הוריה מדברים ומתחילה לחשוד. * על מה הוריה מדברים ומה פלג יודעת על העניין הזה? * מיהו מייק? * ואיך כל זה קשור למסמכים מוזרים, שאֵלִי מצאה בעליית... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: