החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

עדי מרקוזה-הס

עדי מרקוזה הס נולדה בשנת 1947 בחיפה. היא מחזיקה בתואר שני במיקרוביולוגיה מאוניברסיטת תל אביב. לאחר לימודיה עבדה במכון וייצמן ובכתיבת קורסים באוניברסיטה הפתוחה, לימדה ביולוגיה וכתבה מספר ספרי לימוד בביולוגיה של גוף האדם, ובמדעים. בעשרים השנים האחרונות היא מתרגמת ספרי עיון פופולריים מאנגלית לעברית. בין השאר תרגמה את הספר “יש אלוהים?” מאת ריצ’רד דוקינס שהיה להיט. בשנת 2012 יצא לאור ספרה “העיתון וסיפור המשפחה שמאחוריו” המגולל את קורות העיתון ידיעות אחרונות מיום הקמתו ועד שהפך לעיתון הגדול ביותר במדינה. חיה עם בן זוגה בהרצליה והיא אם לשלושה וסבתא לשבעה.

עדי מרקוזה הס נולדה בשנת 1947 בחיפה. היא מחזיקה בתואר שני במיקרוביולוגיה מאוניברסיטת תל אביב. לאחר לימודיה עבדה במכון וייצמן ובכתיבת קורסים באוניברסיטה הפתוחה, לימדה ביולוגיה וכתבה מספר ספרי לימוד בביולוגיה של גוף האדם, ובמדעים. בעשרים השנים האחרונות היא מתרגמת ספרי עיון פופולריים מאנגלית לעברית. בין השאר תרגמה את הספר "יש אלוהים?" מאת ריצ'רד דוקינס שהיה להיט. בשנת 2012 יצא לאור ספרה "העיתון וסיפור המשפחה שמאחוריו" המגולל את קורות העיתון ידיעות אחרונות מיום הקמתו ועד שהפך לעיתון הגדול ביותר במדינה. חיה עם בן זוגה בהרצליה והיא אם לשלושה וסבתא לשבעה.

ספרים של עדי מרקוזה-הס שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    לא המרחק לא הזמן
    זהו סיפור אמיתי על אהבתם הלא תיאמן של גבר ואשה, שמוראות המאה העשרים ניתקו אותם זה מזו. במשך שש עשרה שנים הם חיו מרוחקים, בלי לדעת דבר איש על גורל רעותו, אך לא ויתרו על אהבתם ועל התקווה לשוב ולהתאחד.... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: