החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

נמרוד דניאל

ברוכים הבאים לעמוד שלי. שמי נמרוד דניאל, קצין בכיר לשעבר במשטרת ישראל (סגן ניצב בדימוס). מילאתי שורת תפקידי פיקוד, חקירות ומודיעין במשטרת ישראל. בעל תואר שני בדיפלומטיה וביטחון בחוג למדעי המדינה ובודק פוליגרף.

את דרכי במשטרת ישראל התחלתי בשנת 1992 כבלש וכחוקר ביחידה המרכזית של מחוז תל-אביב. עם סיום קורס הקצינים מילאתי תפקדי פיקוד, חקירות ומודיעין – ראש מחלק התשאול במרחב ירקון, ראש משרד החקירות והמודיעין בתחנת משטרת גלילות, סגן מפקד תחנת תל אביב צפון, קצין אגף החקירות והמודיעין במרחב ירקון, מפקד תחנת גלילות וראש מפלג פשיעה מאורגנת וביטחונית ביחידה לחקירות בינלאומיות.

את הספר “לא רלוונטי” התחלתי לכתוב עוד בהיותי בשירות, ועם פרישתי, בשנת 2015, הוא יצא לאור. הספר מביא בפניכם את סיפור סדרת התקיפות האכזריות שהתבצעו כנגד אנשי תקשורת, ואת החקירה שנפתחה והתנהלה בעקבותיהן.

התקיפות הברוטאליות והאכזריות, הפעולות בזירות העבירה, ניהול החקירה וקבלת ההחלטות, הדינאמיקה בין החוקרים, הדילמות, הפעולות המורכבות והמתוחכמות, מלחמת המוחות בין החוקרים למבצעים, המרוץ נגד הזמן למניעת תקיפה נוספת – לכל אלו תחשפו, כמו גם למתחולל בתוך חדרי החקירות ולעולמם המרתק של החוקרים המתמודדים עם האתגר הניצב בפניהם.

ברוכים הבאים לעמוד שלי. שמי נמרוד דניאל, קצין בכיר לשעבר במשטרת ישראל (סגן ניצב בדימוס). מילאתי שורת תפקידי פיקוד, חקירות ומודיעין במשטרת ישראל. בעל תואר שני בדיפלומטיה וביטחון בחוג למדעי המדינה ובודק פוליגרף.

את דרכי במשטרת ישראל התחלתי בשנת 1992 כבלש וכחוקר ביחידה המרכזית של מחוז תל-אביב. עם סיום קורס הקצינים מילאתי תפקדי פיקוד, חקירות ומודיעין - ראש מחלק התשאול במרחב ירקון, ראש משרד החקירות והמודיעין בתחנת משטרת גלילות, סגן מפקד תחנת תל אביב צפון, קצין אגף החקירות והמודיעין במרחב ירקון, מפקד תחנת גלילות וראש מפלג פשיעה מאורגנת וביטחונית ביחידה לחקירות בינלאומיות.

את הספר "לא רלוונטי" התחלתי לכתוב עוד בהיותי בשירות, ועם פרישתי, בשנת 2015, הוא יצא לאור. הספר מביא בפניכם את סיפור סדרת התקיפות האכזריות שהתבצעו כנגד אנשי תקשורת, ואת החקירה שנפתחה והתנהלה בעקבותיהן.

התקיפות הברוטאליות והאכזריות, הפעולות בזירות העבירה, ניהול החקירה וקבלת ההחלטות, הדינאמיקה בין החוקרים, הדילמות, הפעולות המורכבות והמתוחכמות, מלחמת המוחות בין החוקרים למבצעים, המרוץ נגד הזמן למניעת תקיפה נוספת - לכל אלו תחשפו, כמו גם למתחולל בתוך חדרי החקירות ולעולמם המרתק של החוקרים המתמודדים עם האתגר הניצב בפניהם.


ספרים של נמרוד דניאל שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    לא רלוונטי
    "אתה חיים קובינסקי מהטלוויזיה?" שאל אחד מהשניים בקול תקיף אך שקט. קובינסקי ניתק את השיחה בשלום מנומס וקולה של נטליה נמוג. הוא הכניס את הטלפון לכיסו, כיווץ מעט את עיניו והביט בשניים. "כן", השיב והגניב מבט נוסף לעבר רקסי, שנצמד... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: