החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

מיכל אהרוני רגב

מיכל אהרוני רגב, בת למשפחה ירושלמית, אשת חינוך ומרצה מבוקשת. מוסמכת אוניברסיטת תל אביב בהיסטוריה של עם-ישראל ובוגרת ספרות עברית. בילדותה יצאה עם משפחתה לשליחות במדינה מוסלמית, התחנכה במנזר קתולי ונאלצה להסתיר את יהדותה.
ספרה הראשון, ספר הפנטזיה “המסע אל ממלכת אורידור” היה מועמד לפרס “גפן” והשתתף במצעד הספרים של משרד החינוך.
הרומן ההיסטורי “תליון הזהב של דונה גרציה”, זכה בשבחי הביקורת, מכתב הערכה מנשיא המדינה מר ראובן ריבלין, תעודת הערכה בפרס ז’בוטינסקי ומשתתף במצעד הספרים של משרד החינוך.
מיכל אהרוני רגב מעלה מופע “דונה גרציה האישה ששינתה את פני העולם.”

מיכל אהרוני רגב, בת למשפחה ירושלמית, אשת חינוך ומרצה מבוקשת. מוסמכת אוניברסיטת תל אביב בהיסטוריה של עם-ישראל ובוגרת ספרות עברית. בילדותה יצאה עם משפחתה לשליחות במדינה מוסלמית, התחנכה במנזר קתולי ונאלצה להסתיר את יהדותה. ספרה הראשון, ספר הפנטזיה "המסע אל ממלכת אורידור" היה מועמד לפרס "גפן" והשתתף במצעד הספרים של משרד החינוך. הרומן ההיסטורי "תליון הזהב של דונה גרציה", זכה בשבחי הביקורת, מכתב הערכה מנשיא המדינה מר ראובן ריבלין, תעודת הערכה בפרס ז'בוטינסקי ומשתתף במצעד הספרים של משרד החינוך. מיכל אהרוני רגב מעלה מופע "דונה גרציה האישה ששינתה את פני העולם."

ספרים של מיכל אהרוני רגב שנמכרים באתר:
  • המסע אל ממלכת אורידור
    באישון לילה מגיע שליח ממלכת אורידור אל ביתם של שירה, עומר ודניאל וחושף בפניהם את הדרך הסודית לממלכה הקסומה השוכנת בעולמות שמתחת לפני האדמה. קיומה של ממלכת אורידור נמצאת בסכנה חמורה, ממלכת דמלוצפר, השוכנת מעבר לנהר הסימבט, מחזיקה בידיה מגילה... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים:
  • תליון הזהב של דונה גרציה
    להזמנת עותק מודפס באמזון, לחצו על המודעה: סיפור על אהבה, קנאה, תככים ופחד מוות; על אומץ לב ועל מסירות נפש. תליון הזהב של דונה גרציה הינו רומן היסטורי רחב יריעה, המגולל את סיפור חייה של אשת עסקים בעלת חזון ועוצמה,... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: