החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

כריס רוברסון

ספריו של כריס רוברסון כוללים את Here, There & Everywhere, The Voyage of Night Shining White, Paragea: A Planetary Romance, X-men: The Return, Set the Seas on Fire, “תשעת בני הדרקון”, ואת Iron Jaw and Hummingbird ו-End of the Century.

סיפוריו הקצרים הופיעו במגזינים כגון אסימובס סיינס פיקשן, פוסטסקריפטס, אינטרזון וסאבטרניאן, ובאנתולוגיות כגון Live Without a Net, The Many Faces of Van Helsing, FutureShocks ו-Forbidden Planets.

יחד עם שותפתו לעסקים ובת זוגו אליסון בייקר, כריס הוא הבעלים, העורך והמוציא לאור של ספרי מונקיבריין, בית הוצאה לאור עצמאי המתמחה בספרות בדיונית ובמחקרים לא-בדיוניים על ספרות בדיונית. במסגרת בית ההוצאה אף ערך מספר אנתולוגיות שזכו לשבחים רבים במגזיני המדע הבדיוני הנחשבים ביותר בארה”ב ובאירופה.

רוברסון היה מועמד ארבע פעמים ברשימה הסופית לפרס הפנטזיה העולמית – בכתיבה, בהוצאה לאור ובעריכה – פעמיים לפרס ג’ון וו’ קמפבל לסופר החדש הטוב ביותר, ושלוש פעמים לפרס סיידווייז על היצירה הקצרה הטובה ביותר של היסטוריה חלופית (בו זכה בשנת 2004 על הסיפור “O One” המתרחש באותו יקום בו מתרחש ספר זה).

ספריו של כריס רוברסון כוללים את Here, There & Everywhere, The Voyage of Night Shining White, Paragea: A Planetary Romance, X-men: The Return, Set the Seas on Fire, "תשעת בני הדרקון", ואת Iron Jaw and Hummingbird ו-End of the Century. סיפוריו הקצרים הופיעו במגזינים כגון אסימובס סיינס פיקשן, פוסטסקריפטס, אינטרזון וסאבטרניאן, ובאנתולוגיות כגון Live Without a Net, The Many Faces of Van Helsing, FutureShocks ו-Forbidden Planets. יחד עם שותפתו לעסקים ובת זוגו אליסון בייקר, כריס הוא הבעלים, העורך והמוציא לאור של ספרי מונקיבריין, בית הוצאה לאור עצמאי המתמחה בספרות בדיונית ובמחקרים לא-בדיוניים על ספרות בדיונית. במסגרת בית ההוצאה אף ערך מספר אנתולוגיות שזכו לשבחים רבים במגזיני המדע הבדיוני הנחשבים ביותר בארה"ב ובאירופה. רוברסון היה מועמד ארבע פעמים ברשימה הסופית לפרס הפנטזיה העולמית – בכתיבה, בהוצאה לאור ובעריכה – פעמיים לפרס ג'ון וו' קמפבל לסופר החדש הטוב ביותר, ושלוש פעמים לפרס סיידווייז על היצירה הקצרה הטובה ביותר של היסטוריה חלופית (בו זכה בשנת 2004 על הסיפור "O One" המתרחש באותו יקום בו מתרחש ספר זה).

ספרים של כריס רוברסון שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    תשעת בני הדרקון
    סין הקיסרית והאימפריה האצטקית הן מעצמות העל ביקום החלופי שבו מתרחש הספר. המאבק ביניהן ניטש כבר שנים רבות, אולם עתה, עם פרוס המאה ה-21, פורץ המאבק בין שתי התרבויות השונות גם אל החלל החיצון ושתי המעצמות נאבקות על השליטה בכוכב... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: