החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

ירדנה דגן

ד”ר ירדנה דגן, היסטוריונית ומוזיקאית. מרצה על תרבויות מערב אירופה. ניהלה את האגף לתרבות בעיריית חיפה והפיקה את האנתולוגיה “נשים באומנויות ישראל” במסגרת “זמן איזה”. ניהלה את מכללת ויצו לעיצוב ותיכון ויצו שלידה, שם ייסדה את מגמות המוזיקה, התיאטרון, המחול, האומנויות והאדריכלות. בין הספרים שכתבה: “ניהול אקדמיות לאמנות”, ביוגרפיות של דמויות משפיעות ביהדות פריז המודרנית ומדריכי נסיעות לצרפת.

ד"ר ירדנה דגן, היסטוריונית ומוזיקאית. מרצה על תרבויות מערב אירופה. ניהלה את האגף לתרבות בעיריית חיפה והפיקה את האנתולוגיה "נשים באומנויות ישראל" במסגרת "זמן איזה". ניהלה את מכללת ויצו לעיצוב ותיכון ויצו שלידה, שם ייסדה את מגמות המוזיקה, התיאטרון, המחול, האומנויות והאדריכלות. בין הספרים שכתבה: "ניהול אקדמיות לאמנות", ביוגרפיות של דמויות משפיעות ביהדות פריז המודרנית ומדריכי נסיעות לצרפת.

ספרים של ירדנה דגן שנמכרים באתר:
  • קהיר סן מישל
    קהיר, 1933. נאדין, ילדה יהודייה, מתפעמת מאריות האבן השומרים על גשר החדיו איסמאעיל. פריז, 1968. אותה נאדין, אישה מוסלמית, מהלכת בין המהפכנים של שדרות סן מישל ורואה חלומות מתגשמים בגושי שיש. ובתווך? בתווך עוברת נאדין סערות חיים ולב, אהבות נכזבות,... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: