החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

יצחק וולסטר

יצחק וולסטר נולד בשנת 1931 בהונגריה. בגיל 13 נשלח למחנה ריכוז ומחנות עבודה באוסטריה. אמו נפטרה כשהיה בן 6. אביו נשא אישה שניה, שנרצחה יחד עם בנה בן הארבע באושוויץ, ואילו הוא נלקח לפלוגות העבודה הידועות לשמצה, משם לא שב.
יצחק עלה ארצה בעלייה ב’, נלחם במלחמות ישראל ובסופו של דבר התיישב במושב דישון בגליל העליון, סמוך לגבול לבנון. שם הקים את משפחתו ועסק בחקלאות ובכתיבה יוצרת. ” אחוז באת ובעט.”
ספריו: ” נבוך בארץ ” סיפור ילדותו בהונגריה ובשואה. ” קסם אפריקאי ” רומן המתאר את קורותיו של מהנדס ישראלי באפריקה. ” מבודפשט לדישון ” קורות עליית קבוצת יתומי שואה בהעפלה. “ימי דישון ” תולדות ישוב ליד הגבול.
“קשר דם” רומן דיגיטלי הנמצא במנדלי מוכר ספרים, על עודות היחסים בין יהודים וערבים.

יצחק וולסטר נולד בשנת 1931 בהונגריה. בגיל 13 נשלח למחנה ריכוז ומחנות עבודה באוסטריה. אמו נפטרה כשהיה בן 6. אביו נשא אישה שניה, שנרצחה יחד עם בנה בן הארבע באושוויץ, ואילו הוא נלקח לפלוגות העבודה הידועות לשמצה, משם לא שב. יצחק עלה ארצה בעלייה ב', נלחם במלחמות ישראל ובסופו של דבר התיישב במושב דישון בגליל העליון, סמוך לגבול לבנון. שם הקים את משפחתו ועסק בחקלאות ובכתיבה יוצרת. " אחוז באת ובעט." ספריו: " נבוך בארץ " סיפור ילדותו בהונגריה ובשואה. " קסם אפריקאי " רומן המתאר את קורותיו של מהנדס ישראלי באפריקה. " מבודפשט לדישון " קורות עליית קבוצת יתומי שואה בהעפלה. "ימי דישון " תולדות ישוב ליד הגבול. "קשר דם" רומן דיגיטלי הנמצא במנדלי מוכר ספרים, על עודות היחסים בין יהודים וערבים.

ספרים של יצחק וולסטר שנמכרים באתר:
  • קשר דם
    יוש אחרי הצבא. מקיים יחסים עם תמר.  לומד בהונגריה עם סטודנטים ערבים. תמר יולדת בת. טייטיר חבר של יוש נהיה מחבל. טייטיר מבצע פיגוע ומתחבא בכפר ערבי. הוא מכניס בחורה ערביה  להריון, הוא עוזב והיא יולדת בת. ליוש יש בן... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: