החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

יוליה ליברוב

יוליה ליברוב, אמא לשלושה ילדים מקסימים, נשואה. המסע שלי התחיל לפני כמעט 7 שנים. עברתי דיכאון לאחר לידה, דיכאון קשה, התביישתי לחשוף ולשתף. על כן לא קיבלתי תמיכה. היה לי רצון למות. ולא לסבול יותר בחיים שלי. כל יום עבורי היה עוד סיוט שלא נגמר. בבקרים מסוים הצטערתי שהתעוררתי בכלל!!!

הבנתי שאי אפשר להמשיך ככה, טיפול נפשי היה רק על ידי תרופות אך לא באמת מטפלים בתחושה העמוקה הפנימית. הבנתי שרק אני יכולה להרים את עצמי בחזרה לחיים.

בשלב זה התחלתי באימון עצמי של התת מודע, בעצם לימדתי את המוח שלי אמונות חדשות. פיתחתי אהבה וביטחון כלפי עצמי. למדתי איך לבטל ולהחליף את התחושות השליליות העמוקות שהיו לי, לתחושה שאני רוצה לחיות ואני רוצה לחיות כמו שאני חולמת. התחלתי להציב יעדים בחיים ולהתחיל לכבוש אותם אחד אחרי השני.

קיבלתי את החיים שלי בחזרה, נולדתי מחדש הבנתי כל כך הרבה על עצמי שלא ראיתי קודם.

על כן רוצה ללמד אותך שאפשר לחיות אחרת. אפשר לשנות את המצב שלא טוב לך!!! אני יודעת איך לקחת אותם ולרפא את כל הכאבים הפנימים העמוקים שלך.

 

יוליה ליברוב, אמא לשלושה ילדים מקסימים, נשואה. המסע שלי התחיל לפני כמעט 7 שנים. עברתי דיכאון לאחר לידה, דיכאון קשה, התביישתי לחשוף ולשתף. על כן לא קיבלתי תמיכה. היה לי רצון למות. ולא לסבול יותר בחיים שלי. כל יום עבורי היה עוד סיוט שלא נגמר. בבקרים מסוים הצטערתי שהתעוררתי בכלל!!! הבנתי שאי אפשר להמשיך ככה, טיפול נפשי היה רק על ידי תרופות אך לא באמת מטפלים בתחושה העמוקה הפנימית. הבנתי שרק אני יכולה להרים את עצמי בחזרה לחיים. בשלב זה התחלתי באימון עצמי של התת מודע, בעצם לימדתי את המוח שלי אמונות חדשות. פיתחתי אהבה וביטחון כלפי עצמי. למדתי איך לבטל ולהחליף את התחושות השליליות העמוקות שהיו לי, לתחושה שאני רוצה לחיות ואני רוצה לחיות כמו שאני חולמת. התחלתי להציב יעדים בחיים ולהתחיל לכבוש אותם אחד אחרי השני. קיבלתי את החיים שלי בחזרה, נולדתי מחדש הבנתי כל כך הרבה על עצמי שלא ראיתי קודם. על כן רוצה ללמד אותך שאפשר לחיות אחרת. אפשר לשנות את המצב שלא טוב לך!!! אני יודעת איך לקחת אותם ולרפא את כל הכאבים הפנימים העמוקים שלך.  

ספרים של יוליה ליברוב שנמכרים באתר:
  • מגיע לך הכול
    יש לך חלום? אדם לא חולם סתם ככה, יש לו רצונות ושאיפות שהוא רוצה להגשים בחייו. אדם רוצה לממש את עצמו, לכל אחד יש יעדים שהוא רוצה להשיג. אבל אז באים הפחדים, והם משתקים אתכם! עוצרים אתכם. אתם לא יודעים... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: