החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

יהונתן דורון

יהונתן דורון הוא ה”סופר דדי” הראשון בישראל, איש חינוך ומנחה משפחות בצוות של מיכל דליות, יועץ חינוכי לצוותי חינוך בבתי ספר ממלכתיים ואלטרנטיביים, ומוסדות חינוך בלתי פורמליים. יהונתן מנהל מסגרת חינוכית ייחודית לילדים בעלי קשיי התנהגות, בגילאי ייסודי בעיר בת ים, ובמקביל עובד גם עם נוער בפנימיות.

בספר הביכורים שלו, יהונתן כותב מדריך חינוכי חובה לכל הורה ואיש חינוך בעידן החדש. המדריך כתוב כיומן מסע אישי וחושפני של סיפורו הבלתי יאמן של יהונתן, בנם של אבא טייס ואמא גננת שמצא את עצמו בגיל 10 כילד בסיכון, ובגיל 14 הגיע לפנימיית הדסים, בה מצא את הכוחות המחודשים “להיוולד מחדש”, להאמין ולבחור בחיים. הספר משלב בתוכו מתן כלים ודגשים לעבודה חינוכית עם ילדים ונוער בעידן החדש ממבטו של איש חינוך עם ניסיון של יותר מ20 שנה עם מגוון רחב מאוד של ילדים ונוער.

יהונתן דורון הוא ה"סופר דדי" הראשון בישראל, איש חינוך ומנחה משפחות בצוות של מיכל דליות, יועץ חינוכי לצוותי חינוך בבתי ספר ממלכתיים ואלטרנטיביים, ומוסדות חינוך בלתי פורמליים. יהונתן מנהל מסגרת חינוכית ייחודית לילדים בעלי קשיי התנהגות, בגילאי ייסודי בעיר בת ים, ובמקביל עובד גם עם נוער בפנימיות. בספר הביכורים שלו, יהונתן כותב מדריך חינוכי חובה לכל הורה ואיש חינוך בעידן החדש. המדריך כתוב כיומן מסע אישי וחושפני של סיפורו הבלתי יאמן של יהונתן, בנם של אבא טייס ואמא גננת שמצא את עצמו בגיל 10 כילד בסיכון, ובגיל 14 הגיע לפנימיית הדסים, בה מצא את הכוחות המחודשים "להיוולד מחדש", להאמין ולבחור בחיים. הספר משלב בתוכו מתן כלים ודגשים לעבודה חינוכית עם ילדים ונוער בעידן החדש ממבטו של איש חינוך עם ניסיון של יותר מ20 שנה עם מגוון רחב מאוד של ילדים ונוער.

ספרים של יהונתן דורון שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    כל מה שילד צריך
    "כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שיאמין בו," אמר הרב שלמה קרליבך. מיהו אותו "מבוגר" ומהו התהליך שהוא צריך לעבור עם הילד כדי להעניק לו כל מה שהוא צריך וזקוק לו? יהונתן דורון פותח בפנינו יומן מסע אישי אמיץ... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: