החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

יהודה מרסיאנו

יהודה מרסיאנו, בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה, תואר שני במינהל עסקים. מייעץ כיום לרשויות ולתאגידים עירוניים בפרויקטים בשווי עשרות מיליוני שקלים, יועץ לחברות ולעסקים ויזם המפתח שירותים ייחודיים בתחום המוניציפלי.
בעברו, היה יהודה סמנכ”ל כספים בחברות פרטיות וחשב מינהל בעיריית באר שבע, שם היה אחראי על תקציבים של מאות מיליוני שקלים בשנה.

בגיל 26 חזר יהודה לבית הוריו לאחר כישלון עסקי שהותיר אותו עם חובות של מאות אלפי שקלים. תקופה מכוננת זו והפריחה שבאה לאחר מכן הביאו אותו לתשוקה לעזור לאחרים באמצעות כלים שסיגל לעצמו בשנים שבהן שינה את מצבו מקצה לקצה.

יהודה, אב לשלושה ילדים ונשוי לאחות במקצועה, מכיר מקרוב את האתגרים והתמודדות שחוות משפחות צעירות ובני מעמד הביניים במדינת ישראל, ועל כן הקים את האתר “מגיע לי”, המעניק כלים פרקטיים ומידע רב להתנהלות כלכלית נכונה, וחיבר את הספר שלפניכם, המאגד את הכלים הטובים, הפשוטים והיעילים שיאפשרו לכל אחד לקבל שליטה על מצבו הכלכלי ולהתגבר על האתגרים שבדרך.

יהודה מרסיאנו, בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה, תואר שני במינהל עסקים. מייעץ כיום לרשויות ולתאגידים עירוניים בפרויקטים בשווי עשרות מיליוני שקלים, יועץ לחברות ולעסקים ויזם המפתח שירותים ייחודיים בתחום המוניציפלי. בעברו, היה יהודה סמנכ"ל כספים בחברות פרטיות וחשב מינהל בעיריית באר שבע, שם היה אחראי על תקציבים של מאות מיליוני שקלים בשנה. בגיל 26 חזר יהודה לבית הוריו לאחר כישלון עסקי שהותיר אותו עם חובות של מאות אלפי שקלים. תקופה מכוננת זו והפריחה שבאה לאחר מכן הביאו אותו לתשוקה לעזור לאחרים באמצעות כלים שסיגל לעצמו בשנים שבהן שינה את מצבו מקצה לקצה. יהודה, אב לשלושה ילדים ונשוי לאחות במקצועה, מכיר מקרוב את האתגרים והתמודדות שחוות משפחות צעירות ובני מעמד הביניים במדינת ישראל, ועל כן הקים את האתר "מגיע לי", המעניק כלים פרקטיים ומידע רב להתנהלות כלכלית נכונה, וחיבר את הספר שלפניכם, המאגד את הכלים הטובים, הפשוטים והיעילים שיאפשרו לכל אחד לקבל שליטה על מצבו הכלכלי ולהתגבר על האתגרים שבדרך.

ספרים של יהודה מרסיאנו שנמכרים באתר:
  • מגיע לי
    ספר זה הוא ספר חובה לכל מי שנמצא כיום במינוס ולזוגות צעירים, שמתחילים את עתידם המשותף, ולכל מי שרוצה ללמוד כיצד להתנהל כלכלית באופן שישאיר לו יותר כסף בחשבון הבנק. בספר תגלו מדריך מפורט לכלכלת המשפחה, שיעניק לכל אחד כלים... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: