החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

חני שטרנברג

חנה שטרנברג, ילידת חיפה, ישראל, 1956, היא משוררת סופרת ועורכת. בצבא שרתה בחיל המודיעין, למדה תנועה ומחול באקדמיה למוזיקה ע”ש רובין בירושלים. עסקה בכוריאוגרפיה ובהוראת תנועה ומחול, ולאחר מכן עסקה בהוראת ערבית. מאז 1998 מתגוררת עם משפחתה בזכרון יעקב. נשואה ואימא לשלושה ילדים. פרסמה עד כה ארבעה ספרי שירה ושני ספרי פרוזה, יזמה ערכה והוציאה לאור את כתב העת “מקף”. עוסקת גם באמנות פלסטית ובתיאטרון.

שיריה וסיפוריה הופיעו בעיתונים ארציים, זכו לביקורות משבחות, ושירים שלה תורגמו לערבית וליידיש.

החיים הם ריקוד הוא ספר הפרוזה השלישי שלה.

חנה שטרנברג, ילידת חיפה, ישראל, 1956, היא משוררת סופרת ועורכת. בצבא שרתה בחיל המודיעין, למדה תנועה ומחול באקדמיה למוזיקה ע"ש רובין בירושלים. עסקה בכוריאוגרפיה ובהוראת תנועה ומחול, ולאחר מכן עסקה בהוראת ערבית. מאז 1998 מתגוררת עם משפחתה בזכרון יעקב. נשואה ואימא לשלושה ילדים. פרסמה עד כה ארבעה ספרי שירה ושני ספרי פרוזה, יזמה ערכה והוציאה לאור את כתב העת "מקף". עוסקת גם באמנות פלסטית ובתיאטרון. שיריה וסיפוריה הופיעו בעיתונים ארציים, זכו לביקורות משבחות, ושירים שלה תורגמו לערבית וליידיש. החיים הם ריקוד הוא ספר הפרוזה השלישי שלה.

ספרים של חני שטרנברג שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    החיים הם ריקוד
    החיים הם ריקוד ספרה החדש של חנה שטרנברג  הוא פסיפס  נשי - אנושי החוצה יבשות מדינות וזמנים, שתחילתו בסוף המאה התשע וסופו במאה עשרים ואחת. הספר מכנס  עשרה סיפורים של עשר נשים המספרות בגוף ראשון על חייהן - חלומותיהן, אכזבותיהן,... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: