החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

זֹהר פרי

זהר פרי נולד בירושלים ב־1940 ,למד בגימנסיה העברית ובעל תארים בכלכלה ומינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. בעל 30 שנות ניסיון בייצוג ישראל בפורומים בין־לאומיים.

היה מעורב במשא ומתן עם מדינות וגושים כלכליים להשגת הסכמי סחר ובשיפור תנאי הסחר של היצוא הישראלי בעולם. הוא עמד בראש מינהל סחר החוץ בין השנים 1989-2001, ולאחר מכן התמנה לציר הכלכלי בצפון אמריקה בניו יורק.

במסגרת תפקידו כראש מינהל סחר החוץ עסק בייזום וביישום מדיניות סחר החוץ וההסכמים הבין־לאומיים של ישראל. כמו כן עסק בקידום יצוא, השקעות ושיתופי כלכלה ישראליים בעולם.

ניהל את מערכת הנספחים הכלכליים של ישראל ברחבי תבל ובנוסף לתפקידו בניו יורק שירת גם כנספח המסחרי בגרמניה וכנציג ישראל לאירגונים הכלכליים הבין־לאומיים בג’נבה.

זהר פרי נולד בירושלים ב־1940 ,למד בגימנסיה העברית ובעל תארים בכלכלה ומינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. בעל 30 שנות ניסיון בייצוג ישראל בפורומים בין־לאומיים. היה מעורב במשא ומתן עם מדינות וגושים כלכליים להשגת הסכמי סחר ובשיפור תנאי הסחר של היצוא הישראלי בעולם. הוא עמד בראש מינהל סחר החוץ בין השנים 1989-2001, ולאחר מכן התמנה לציר הכלכלי בצפון אמריקה בניו יורק. במסגרת תפקידו כראש מינהל סחר החוץ עסק בייזום וביישום מדיניות סחר החוץ וההסכמים הבין־לאומיים של ישראל. כמו כן עסק בקידום יצוא, השקעות ושיתופי כלכלה ישראליים בעולם. ניהל את מערכת הנספחים הכלכליים של ישראל ברחבי תבל ובנוסף לתפקידו בניו יורק שירת גם כנספח המסחרי בגרמניה וכנציג ישראל לאירגונים הכלכליים הבין־לאומיים בג'נבה.

ספרים של זֹהר פרי שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    סחר של יום חדש
    מאת:
    חלון הזמן שבו עוסק הספר מתאר את התקופה שהפכה את ישראל ממדינה ענייה בעלת גירעון כרוני במאזן התשלומים שלה למדינה יצרנית וסוחרת בקנה מידה עולמי ואת המעבר מכלכלת ינוקא למשק משגשג המתבסס על סחר בין לאומי בסחורות ושירותים. בתקופה הזו... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: