החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

הילה אפללו

הילה אפללו, אישה במסע, נטורופתית ומרצה בתחום בריאות הגוף והנפש, מלמדת בבית ספר לאחיות וכן מנחת סדנאות ויועצת לארגונים בנושאים כמו תזונה, הקשבה, קשיבות מודעת (מיינדפולנס) פסיכולוגיה חיובית, דימוי גוף, ניהול מתחים, בחירה ואושר.

הילה היא אימא לשלושה ילדים, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית, בוגרת קורס פרמקלצ׳ר ומורה ליוגה.

הספר ״המקשיבה״ נכתב בזמן שהתגוררה בדבלין, והיה הדרך שלה להשמיע את קולה ולתבוע באמצעות הסיפור שלה, את מקומה בעולם, בדיוק כמו הגיבורות בספר.

ספרה ״בריאים לתמיד: תזונת הניקוי האדומה״ תורגם לאנגלית (The Red Detox Diet) וזכה להצלחה רבה.

“המקשיבה” הוא רומן הביכורים שלה.

הילה אפללו, אישה במסע, נטורופתית ומרצה בתחום בריאות הגוף והנפש, מלמדת בבית ספר לאחיות וכן מנחת סדנאות ויועצת לארגונים בנושאים כמו תזונה, הקשבה, קשיבות מודעת (מיינדפולנס) פסיכולוגיה חיובית, דימוי גוף, ניהול מתחים, בחירה ואושר. הילה היא אימא לשלושה ילדים, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית, בוגרת קורס פרמקלצ׳ר ומורה ליוגה. הספר ״המקשיבה״ נכתב בזמן שהתגוררה בדבלין, והיה הדרך שלה להשמיע את קולה ולתבוע באמצעות הסיפור שלה, את מקומה בעולם, בדיוק כמו הגיבורות בספר. ספרה ״בריאים לתמיד: תזונת הניקוי האדומה״ תורגם לאנגלית (The Red Detox Diet) וזכה להצלחה רבה. "המקשיבה" הוא רומן הביכורים שלה.

ספרים של הילה אפללו שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    המקשיבה
    לאחר שזיכרונות העבר תפסו אותה באמצע החיים מופתעת וכאובה, היא נסעה רחוק כדי לאסוף את רסיסי סיפורה וחזרה אישה אחרת, אישה שיודעת את אומנות ההקשבה על בוריה וחיה אותה באופן עמוק וטוטאלי. אל חדרה החמים של המקשיבה נכנסות, כל אחת... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: