החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

דרור ניר קסטל

דרור ניר קסטל, יליד 1980, נולד וגדל בעיירה רמת גן. למד לכתוב בגיל ארבע. את שירו הראשון כתב בכיתה ב’ בשיעור חברה. אקדמאי בתחום הלשון העברית (תארים ראשון ושני). עוסק כיום בעיקר בעריכת לשון ובכתיבת תוכן.

סיפוריו הופיעו בקובצי הסיפורים “הולכים ומסתבכים” ו”סיפורים עם חוש הומור״. פרסם ספר שירה דיגיטלי בשם “שירי דרור” בהוצאת כתב. כמו כן ייסד את האתר “ילדי הקומדיה”, אתר בענייני קומדיה והומור. הנובלה “לחיות. יותר או פחות”, בעריכת הגר ינאי, היא ספר הפרוזה הראשון שלו.

דרור ניר קסטל, יליד 1980, נולד וגדל בעיירה רמת גן. למד לכתוב בגיל ארבע. את שירו הראשון כתב בכיתה ב' בשיעור חברה. אקדמאי בתחום הלשון העברית (תארים ראשון ושני). עוסק כיום בעיקר בעריכת לשון ובכתיבת תוכן. סיפוריו הופיעו בקובצי הסיפורים "הולכים ומסתבכים" ו"סיפורים עם חוש הומור״. פרסם ספר שירה דיגיטלי בשם "שירי דרור" בהוצאת כתב. כמו כן ייסד את האתר "ילדי הקומדיה", אתר בענייני קומדיה והומור. הנובלה "לחיות. יותר או פחות", בעריכת הגר ינאי, היא ספר הפרוזה הראשון שלו.

ספרים של דרור ניר קסטל שנמכרים באתר:
  • ראיון ר-ציני – שיחות עם קומיקאים
    הספר "ראיון ר-ציני – שיחות עם קומיקאים" כולל שיחות לא מחייבות עם קומיקאים ויוצרי הומור ישראלים. השיחות פורסמו בעשור האחרון באתר ילדי הקומדיה. לצד שמות מוכרים פחות התפרסמו שיחות עם כמה יוצרים בתחילת דרכם שהיום מוכרים כמעט בכל בית. בין... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים:
  • לחיות. יותר או פחות
    זהו סיפור על משולש אהבה בלתי אפשרי בצלו של קץ העולם המוכר. לילך ובן הם זוג האוהבים הספקן האחרון, אהבתם עזה ותמה כאהבת ילדים והם שקועים בה ואינם מאזינים לאלפי החוזים והנביאים המנבאים את תחיית המתים ואת הגאולה. המתים שבים... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: