החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

דניאלה זבידה

ד”ר דניאלה זבידה בעלת תואר שלישי בבלשנות מאוניברסיטת פריז 8 עם התמחות בסמיוטיקה חינוכית, תואר שני בבלשנות מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בספרות צרפתית מאוניברסיטת חיפה. הייתה מפקחת כוללת על בתי הספר במחוז הצפון של משרד החינוך, לימדה את הסמיוטיקה החינוכית במשך 17 שנים ב”אקדמית גורדון להוראה” והכשירה סטודנטים רבים. פירסמה מאמרים בתחום הסמיוטיקה החינוכית וספרה זה מנתח לראשונה בעברית באופן מקיף וחדשני את הסמיוטיקה החינוכית וחשיבותה לעוסקים בהוראה ובחינוך.
בשנת 2014 פרסמה ספר שירים, “הזמן בתוכי” בהוצאת “פרדס”, נשואה לאהרן זבידה, איש חינוך ואקדמיה, שליווה אותה בכתיבת ספר זה, אם לארבע בנות וסבתא לעשרה נכדים.

ד"ר דניאלה זבידה בעלת תואר שלישי בבלשנות מאוניברסיטת פריז 8 עם התמחות בסמיוטיקה חינוכית, תואר שני בבלשנות מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בספרות צרפתית מאוניברסיטת חיפה. הייתה מפקחת כוללת על בתי הספר במחוז הצפון של משרד החינוך, לימדה את הסמיוטיקה החינוכית במשך 17 שנים ב"אקדמית גורדון להוראה" והכשירה סטודנטים רבים. פירסמה מאמרים בתחום הסמיוטיקה החינוכית וספרה זה מנתח לראשונה בעברית באופן מקיף וחדשני את הסמיוטיקה החינוכית וחשיבותה לעוסקים בהוראה ובחינוך. בשנת 2014 פרסמה ספר שירים, "הזמן בתוכי" בהוצאת "פרדס", נשואה לאהרן זבידה, איש חינוך ואקדמיה, שליווה אותה בכתיבת ספר זה, אם לארבע בנות וסבתא לעשרה נכדים.

ספרים של דניאלה זבידה שנמכרים באתר:
  • הסמיוטיקה החינוכית להשבחת ההוראה והלמידה
    הסמיוטיקה שוררת בכל תחומי חיינו   הסמיוטיקה עוטפת אותנו ומשפיעה עלינו בחיי היום-יום, ללא הרף ועל פי רוב בלא שנהיה מודעים לה ולהשפעותיה. אנו מוקפים באין-סוף סימנים חזותיים: בתמונות פרסומת, בשלטי חוצות, בתמרורים, במילים ובסימנים. אנו כמעט טובעים במסרים סמיוטיים... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: