החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

דויד אלמוזנינו

דויד אלמוזנינו, שוטר בגמלאות, נולד במרוקו בשנת 1944 ועלה לארץ בהיותו בן עשר.

הוא החל לכתוב סיפורים קצרים בעקבות ביקור במרוקו. ספרו הראשון, אסופת סיפורים צבעוניים בשם “ארמונות ובוסתנים”, יצא לאור בשנת 2004 בהוצאת “גלורי” וזכה לשבחים רבים.

ספרו השני, “בחירותיה של נטלי”, סיפור אהבה חוצה תרבויות הנרקם בחופיה הקסומים של אילת, עיר מגוריו של דויד אלמוזנינו, יצא לאור בשנת 2017 בהוצאת Epublish.

דויד אלמוזנינו, שוטר בגמלאות, נולד במרוקו בשנת 1944 ועלה לארץ בהיותו בן עשר. הוא החל לכתוב סיפורים קצרים בעקבות ביקור במרוקו. ספרו הראשון, אסופת סיפורים צבעוניים בשם "ארמונות ובוסתנים", יצא לאור בשנת 2004 בהוצאת "גלורי" וזכה לשבחים רבים. ספרו השני, "בחירותיה של נטלי", סיפור אהבה חוצה תרבויות הנרקם בחופיה הקסומים של אילת, עיר מגוריו של דויד אלמוזנינו, יצא לאור בשנת 2017 בהוצאת Epublish.

ספרים של דויד אלמוזנינו שנמכרים באתר:
 • צבעים משלימים
  זהו סיפורו של רפאל, שרוצה לאהוב ולהיות נאהב. צייר פריזאי המשתוקק להחדיר אל ציוריו את אור השמש ולמלא אותם בצבעים בהירים ומלאי חיים. נפש האומן של רפאל נמשכת אחר היופי והוא עוזב את פריז כדי לחפשו בכפרים של מרוקו. אלו... להמשך

  הספר זמין לקריאה במכשירים:
 • במבצע!
  בחירותיה של נטלי
  נטלי נולדה בעיירה קטנה בערבות סיביר ומילדות השתוקקה לצאת משם אל העולם הגדול. עם נפילת מסך הברזל יצאה נטלי למסע ארוך לעבר הארץ המובטחת. ברכבת היא פגשה זר מסתורי ומרשים ויחד בילו בפראג בחופשה בלתי נשכחת.   בועז נולד במעברת... להמשך

  הספר זמין לקריאה במכשירים: