החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

גנאדי (גנה) שאולוב

שלום. קוראים לי גנאדי שאולוב. נשוי לאישה מדהימה בשם קטרינה ואב לשני ילדים, אלינור ויעקוב. אני נולדתי ב26/01/86 בעיר נלצ’יק שבקווקז. עליתי ארצה בתאריך 27/07/90 בעודי הייתי ילד בן 4. רוב חיי אני גר בעיר שדרות. קיום אני בעל שני עסקים, שזה חנות אוכל לא כשרה ומשרד תיווך. כל חיי אהבתי לקרוא ספרים, במיוחד ספרי אימה ופסיכולוגיה. הסופרים האהובים עלי הם, רוברט לורנס סטיין, סטיבן קינג וכמובן זיגמונד פרויד. לצערי אני לא מכיר סופרי אימה ישראלים, לכן החלטתי שאני אכתוב ספר אימה. בתקופת הקורונה נשארתי לתקופה די ארוכה ללא עבודתי, עקב מחסור בתעסוקה החלטתי להגשים את חלומי ולייצר עולם משלי, בזה שאני אכתוב את הספר. רציתי לערבב בין ספר אימה לפסיכולוגיה והתוצאה לפניכם. אני מאוד רוצה להודות לקוראים שלי ואשמח להמשיך במלאכה זו. אם יתמזל מזלי אז אולי להפוך את הספרות לפרנסתי.

שלום. קוראים לי גנאדי שאולוב. נשוי לאישה מדהימה בשם קטרינה ואב לשני ילדים, אלינור ויעקוב. אני נולדתי ב26/01/86 בעיר נלצ'יק שבקווקז. עליתי ארצה בתאריך 27/07/90 בעודי הייתי ילד בן 4. רוב חיי אני גר בעיר שדרות. קיום אני בעל שני עסקים, שזה חנות אוכל לא כשרה ומשרד תיווך. כל חיי אהבתי לקרוא ספרים, במיוחד ספרי אימה ופסיכולוגיה. הסופרים האהובים עלי הם, רוברט לורנס סטיין, סטיבן קינג וכמובן זיגמונד פרויד. לצערי אני לא מכיר סופרי אימה ישראלים, לכן החלטתי שאני אכתוב ספר אימה. בתקופת הקורונה נשארתי לתקופה די ארוכה ללא עבודתי, עקב מחסור בתעסוקה החלטתי להגשים את חלומי ולייצר עולם משלי, בזה שאני אכתוב את הספר. רציתי לערבב בין ספר אימה לפסיכולוגיה והתוצאה לפניכם. אני מאוד רוצה להודות לקוראים שלי ואשמח להמשיך במלאכה זו. אם יתמזל מזלי אז אולי להפוך את הספרות לפרנסתי.

ספרים של גנאדי (גנה) שאולוב שנמכרים באתר:
  • המלאך השייך לליבי
    יואב ואילן, חברים הכי טובים, העובדים ביחד בתור חוקרים במשטרת תל אביב. הם מנהלים יחדיו תיק של רוצח סידרתי, המטיל אימה על כל המדינה. יום אחד, הם מקבלים מידע מודיעיני שהרוצח מסתתר במחסן נטוש. הם נוסעים לאותו מחסן ובמהרה מבינים... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: