החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

אתי סהר

נשואה לרפי ואם לרינת, לירן וסיון, סבתא לבר ולעלמה.
עבדה 28 שנה בשירות המדינה ובגיל 49 נאלצה לפרוש מסיבות בריאות.
כשהיא בת 39 בלבד, בדרך לשליחות בחו”ל פרץ הדיסק בגבה והיא שותקה בצד שמאל של הגוף. עברה ניתוח ולאחר חצי שנה עבר גם השיתוק.
לאחר 8 שנים בטיול לאיטליה נתקע גבה והיא עברה שני ניתוחים נוספים כשהאחרון תקע אותה סופית ב”אי כושר ישיבה” – מאז החל מסע החיפושים שלה למציאות מזור לבעייתה, אחרי שהרופאים הרימו ידיים.
את מסע ההחלמה החלה בלימוד הטאי-צ’י, הוסיפה לזה טיפול בדיקור סיני, שהוא היום הרפואה שלה, ולבסוף גילתה את שיטת אלכסנדר שהחזירה אותה לפעילות מלאה. היא למדה את השיטה חצי שנה בשיעורים פרטיים ושלוש שנים בקורס הכשרת מורים, ומאז שנת 2006, אשר בה קיבלה את ההסמכה, היא מלמדת את שיטת אלכסנדר בסטודיו שלה בהוד השרון.
למדה אימון אישי בקורס הכשרת מאמנים ופיתחה את גישת “הדרך אל השינוי” המשלבת את שיטת אלכסנדר עם האימון האישי לתהליכי שינוי מעמיקים.
נוסף לכך היא גם עורכת מבנה, תוכן ולשון של ספרות למיניה, לומדת כיום גם את רזי הצורפות וכותבת ספרים.

יש לציין שאת כל המקצועות האלה רכשה אתי סהר בזכות הכאב שעצר את מהלך חייה ולא נתן לה להמשיך להזיק לעצמה בדרך שבה התנהלה.

על דרכה להחלמה, טיפולים, התעוררות לרוחניות, תובנות על החיים – פסיכולוגיה, פילוסופיה ורוחניות, הארות ופריצת הדרך שלה כתבה בספרה “מפריצת דסק לפריצת דרך: ממשבר להתחלות חדשות“. בספר סיפור הרפתקה של הליכה אל הלא נודע, התמודדות לא קלה אשר תמורה רבה בסופה.
על גישת “הדרך אל השינוי” שפיתחה לתהליכי אימון ושינוי מעמיקים בעזרת שיטת
אלכסנדר והאימון האישי, על תיאורי מקרה של אנשים שהגיעו אליה, על מדע ההרגלים וכיצד שיטת אלכסנדר משתלבת בו, על השלם – גוף ובעיקר נפש, רוח ונשמה ועל החגים כשלבים של שינוי כתבה בספרה השני: “מכאב לצמיחה: מדריך לשינוי והצלחה“.
בשני הספרים ציטוטים רבים מכתביהם של חוקרים, מדענים, חכמים, מלומדים ואנשי רוח מכל תחומי החיים והרבה מאוד מסרים.
המוטו של אתי סהר הוא שאנו יוצרים את המציאות שלנו ורק אנחנו יכולים לשנות אותה.
גם כשנסיבות החיים הן קשות הגישה שלנו אליהן היא שתקבע אם יהיה לנו טוב או רע.
                    הכאב נותן לנו הזדמנות לשינוי – האם ניקח אותה?

בספרה “כואב, אבל פחות: מדריך מעשי להתמודדות עם כאב” מסבירה אתי סהר את מהות הכאב, הגורמים לו כתוצאה מההתנהלות היומיומית שלנו ונותנת עצות “מה עושים?” כדי לשנות התנהלות שגויה שבעקבותיה כאב פיזי או נפשי.

אתי סהר מלמדת את שיטת אלכסנדר ומאמנת בהוד השרון.

טלפון נייד: 054-6305672
דואר אלקטרוני: ettysahar8@walla.com
אתר אינטרנט: גילעד – סטודיו לשיטת אלכסנדר ולאימון אישי – אתי סהר: www.hgilad.co.il

נשואה לרפי ואם לרינת, לירן וסיון, סבתא לבר ולעלמה. עבדה 28 שנה בשירות המדינה ובגיל 49 נאלצה לפרוש מסיבות בריאות. כשהיא בת 39 בלבד, בדרך לשליחות בחו"ל פרץ הדיסק בגבה והיא שותקה בצד שמאל של הגוף. עברה ניתוח ולאחר חצי שנה עבר גם השיתוק. לאחר 8 שנים בטיול לאיטליה נתקע גבה והיא עברה שני ניתוחים נוספים כשהאחרון תקע אותה סופית ב"אי כושר ישיבה" – מאז החל מסע החיפושים שלה למציאות מזור לבעייתה, אחרי שהרופאים הרימו ידיים. את מסע ההחלמה החלה בלימוד הטאי-צ'י, הוסיפה לזה טיפול בדיקור סיני, שהוא היום הרפואה שלה, ולבסוף גילתה את שיטת אלכסנדר שהחזירה אותה לפעילות מלאה. היא למדה את השיטה חצי שנה בשיעורים פרטיים ושלוש שנים בקורס הכשרת מורים, ומאז שנת 2006, אשר בה קיבלה את ההסמכה, היא מלמדת את שיטת אלכסנדר בסטודיו שלה בהוד השרון. למדה אימון אישי בקורס הכשרת מאמנים ופיתחה את גישת "הדרך אל השינוי" המשלבת את שיטת אלכסנדר עם האימון האישי לתהליכי שינוי מעמיקים. נוסף לכך היא גם עורכת מבנה, תוכן ולשון של ספרות למיניה, לומדת כיום גם את רזי הצורפות וכותבת ספרים. יש לציין שאת כל המקצועות האלה רכשה אתי סהר בזכות הכאב שעצר את מהלך חייה ולא נתן לה להמשיך להזיק לעצמה בדרך שבה התנהלה. על דרכה להחלמה, טיפולים, התעוררות לרוחניות, תובנות על החיים – פסיכולוגיה, פילוסופיה ורוחניות, הארות ופריצת הדרך שלה כתבה בספרה "מפריצת דסק לפריצת דרך: ממשבר להתחלות חדשות". בספר סיפור הרפתקה של הליכה אל הלא נודע, התמודדות לא קלה אשר תמורה רבה בסופה. על גישת "הדרך אל השינוי" שפיתחה לתהליכי אימון ושינוי מעמיקים בעזרת שיטת אלכסנדר והאימון האישי, על תיאורי מקרה של אנשים שהגיעו אליה, על מדע ההרגלים וכיצד שיטת אלכסנדר משתלבת בו, על השלם – גוף ובעיקר נפש, רוח ונשמה ועל החגים כשלבים של שינוי כתבה בספרה השני: "מכאב לצמיחה: מדריך לשינוי והצלחה". בשני הספרים ציטוטים רבים מכתביהם של חוקרים, מדענים, חכמים, מלומדים ואנשי רוח מכל תחומי החיים והרבה מאוד מסרים. המוטו של אתי סהר הוא שאנו יוצרים את המציאות שלנו ורק אנחנו יכולים לשנות אותה. גם כשנסיבות החיים הן קשות הגישה שלנו אליהן היא שתקבע אם יהיה לנו טוב או רע.                     הכאב נותן לנו הזדמנות לשינוי – האם ניקח אותה? בספרה "כואב, אבל פחות: מדריך מעשי להתמודדות עם כאב" מסבירה אתי סהר את מהות הכאב, הגורמים לו כתוצאה מההתנהלות היומיומית שלנו ונותנת עצות "מה עושים?" כדי לשנות התנהלות שגויה שבעקבותיה כאב פיזי או נפשי. אתי סהר מלמדת את שיטת אלכסנדר ומאמנת בהוד השרון. טלפון נייד: 054-6305672 דואר אלקטרוני: ettysahar8@walla.com אתר אינטרנט: גילעד – סטודיו לשיטת אלכסנדר ולאימון אישי – אתי סהר: www.hgilad.co.il

ספרים של אתי סהר שנמכרים באתר:
  • כואב, אבל פחות: מדריך מעשי להתמודדות עם כאב
    מאת:
    "כואב, אבל פחות" הוא מדריך מעשי להתמודדות עם כאב פיזי או נפשי שמתמשך לאורך זמן. הספר דן בהרחבה במהות הכאב ובגורמים האפשריים לו שנובעים מההתנהלות היומיומית, כיצד אפשר לזהותם ועצות לשינוי ולשיפור.   המוטיב המרכזי הוא הכאב והגורמים האפשריים לו והתובנה שאנו... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: