החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

אלון מדנס

אל”ם (מיל’) אלון מדנס, יליד 1976, התנדב לצנחנים ב־1995 ומילא מגוון רחב של תפקידים, שבשיאם פיקד על גדוד 101 .בהמשך פיקד על החטיבה המרחבית 300 בגבולה הצפון־מערבי של המדינה, שימש קצין האג”ם של פיקוד המרכז, ולקראת סוף שירותו הצבאי שירת כנספח זרוע היבשה בארצות הברית.
במהלך שירותו הצבאי הוביל את חייליו בעשרות מבצעים והיתקלויות, נפצע שלוש פעמים ואף זכה בצל”ש על לחימתו במבצע “חומת מגן”.
לצד היותו קצין אמיץ וערכי, נחשב אלון כמי שפיו וליבו שווים, ויש שיאמרו שכנותו הבלתי מתפשרת הייתה בעוכריו בשלהי הקריירה הצבאית שלו.

אל"ם (מיל') אלון מדנס, יליד 1976, התנדב לצנחנים ב־1995 ומילא מגוון רחב של תפקידים, שבשיאם פיקד על גדוד 101 .בהמשך פיקד על החטיבה המרחבית 300 בגבולה הצפון־מערבי של המדינה, שימש קצין האג"ם של פיקוד המרכז, ולקראת סוף שירותו הצבאי שירת כנספח זרוע היבשה בארצות הברית. במהלך שירותו הצבאי הוביל את חייליו בעשרות מבצעים והיתקלויות, נפצע שלוש פעמים ואף זכה בצל"ש על לחימתו במבצע "חומת מגן". לצד היותו קצין אמיץ וערכי, נחשב אלון כמי שפיו וליבו שווים, ויש שיאמרו שכנותו הבלתי מתפשרת הייתה בעוכריו בשלהי הקריירה הצבאית שלו.

ספרים של אלון מדנס שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    הקרב במוצב הדיסקוטק
    אני יודע מה עובר לכם בראש למשמע המילה "דיסקוטק": ריקודים, אלכוהול, אווירה עליזה. אבל הדיסקוטק שמרצד כרגע בזיכרונותיי הוא מקום שבו המוזיקה הקצבית הוחלפה בכדורים שורקים ובהדי פיצוצים של רימוני רסס, אפקטים של מכונות עשן התחלפו בערפל כבד וברשפים של... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: