החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

איתן קדמי

נולדתי בשנת 1955 בסימן מאזניים. גדלתי בתל אביב.

למדתי תקשורת חזותית באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל בירושלים. לאחר סיום הלימודים פתחתי סטודיו לעיצוב גרפי ואיור קריקטורות, קריירה שנמשכה יותר מעשרים שנה, עיצוב לוגואים, לוחות שנה, איור ספרי ילדים ויצירת קריקטורות לעיתונים ומגזינים. במקביל לעיצוב הייתי מתגנב לסטודיו נוסף שהיה מוקדש לאמנות חופשית כדי לצייר ציורים גדולים על קנבס בצבעי אקריליק. בשלב מסוים עברתי להתמקד בפיסול קרמי. במשך שבע שנים נהניתי ליצור פסלים גדולים מחמר. במשך כל השנים האלו עסקתי בהוראת איור ורישום בבתי ספר ואקדמיות, וכן הצגתי תערוכות רישום, פיסול ואיור במוזיאונים וגלריות בישראל.

המפגש הראשון שלי עם מנדלות היה בחורף 2003, כשהלכתי עם שתי בנותי למסיבת יום הולדת בה מדריכת אמנות הגיעה לשמח את הילדים. היא הביאה ערמה של תקליטים ישנים וביקשה מהילדים לצייר עליהם. התיישבתי במעגל הילדים וציירתי על אחד התקליטים , מאותו רגע חיי התהפכו דרמטית, בבת אחת הפכתי לצייר מנדלות מלא התלהבות. מאז ועד היום המנדלה ממלאת את חיי בצבע, רגש, שלווה והבנה עמוקה של המציאות. כלי כל כך פשוט, אך יכול לשנות חיים.

בספר “דרך המנדלה” אני מספר על השיטה הייחודית שפיתחתי לצמיחה אישית ורוחנית באמצעות ציורי מנדלה.

נולדתי בשנת 1955 בסימן מאזניים. גדלתי בתל אביב. למדתי תקשורת חזותית באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל בירושלים. לאחר סיום הלימודים פתחתי סטודיו לעיצוב גרפי ואיור קריקטורות, קריירה שנמשכה יותר מעשרים שנה, עיצוב לוגואים, לוחות שנה, איור ספרי ילדים ויצירת קריקטורות לעיתונים ומגזינים. במקביל לעיצוב הייתי מתגנב לסטודיו נוסף שהיה מוקדש לאמנות חופשית כדי לצייר ציורים גדולים על קנבס בצבעי אקריליק. בשלב מסוים עברתי להתמקד בפיסול קרמי. במשך שבע שנים נהניתי ליצור פסלים גדולים מחמר. במשך כל השנים האלו עסקתי בהוראת איור ורישום בבתי ספר ואקדמיות, וכן הצגתי תערוכות רישום, פיסול ואיור במוזיאונים וגלריות בישראל. המפגש הראשון שלי עם מנדלות היה בחורף 2003, כשהלכתי עם שתי בנותי למסיבת יום הולדת בה מדריכת אמנות הגיעה לשמח את הילדים. היא הביאה ערמה של תקליטים ישנים וביקשה מהילדים לצייר עליהם. התיישבתי במעגל הילדים וציירתי על אחד התקליטים , מאותו רגע חיי התהפכו דרמטית, בבת אחת הפכתי לצייר מנדלות מלא התלהבות. מאז ועד היום המנדלה ממלאת את חיי בצבע, רגש, שלווה והבנה עמוקה של המציאות. כלי כל כך פשוט, אך יכול לשנות חיים. בספר "דרך המנדלה" אני מספר על השיטה הייחודית שפיתחתי לצמיחה אישית ורוחנית באמצעות ציורי מנדלה.

ספרים של איתן קדמי שנמכרים באתר:
  • דרך המנדלה
    'מנדלה' היא יצירה במעגלים. הצורה הגיאומטרית הכי בסיסית והכי ראשונית, העיגול, מתארת אחדות ושלמות. יצירה בתוך מעגלים היא הדרך שלנו לבטא את המחזוריות האין סופית של תהליכי החיים. השמש היא מנדלה, סיבוב כדור הארץ הוא מנדלה, התאים שמרכיבים את הגוף... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: