לקרוא עברית בקינדל

בכדי לפתוח מדריך זה בחלון נפרד לחץ: לקרוא עברית בקינדל

משתמש מנדלי רשום יכול להוריד מהספריה שלו במנדלי קובץ מסוג MOBI עבור קינדל (וגם קובץ איפאב המתאים לשאר המכשירים).

הרשם למנדליהתחבר באמצעות כתובת האימייל שלך וסיסמתך ולאחר ההתחברות, בצע את הקניה. לאחר מכן הורד את הקובץ המתאים לך מ"הספריה שלי".

קריאה בעברית במכשירי קינדל:

באפשרותנו לשלוח לך את הקבצים ישירות לקינדל אם תגדיר את [email protected] כמורשה לשלוח ותשלח לנו את כתובת האימייל של הקינדל שלך לכתובת הנ"ל.

אפשרויות נוספות:

לחילופין, תוכל להעביר את קובץ הספר (בסיומת "mobi.") למכשיר הקינדל בעצמך גם באופנים הבאים:

  1. התחבר לאתר מנדלי עם האימייל והסיסמה שלך
  2. גש לספרייתך באתר ומצא את הספר שברצונך לקרוא
  3. לחץ על צלמית הקינדל () בכדי להוריד את קובץ הספר ושמור את הקובץ על שולחן העבודה שלך (לא לפתוח את הקובץ כי אם לשמור אותו)
  4. בעזרת כבל USB לתיקיית ה- "Documents" במכשיר הקינדל.
    הערה: במכשירי קינדל פייר (Kindle Fire), יש להעביר את הקובץ לתיקיית "Kindle" במקום לתיקיית "Documents".
  5. באמצעות תוכנת "send to kindle" כמתואר כאן (לחץ למדריך SendToKindle).
שימו לב: חלק מהספרים במנדלי נמכרים מוגנים בלבד לבקשת המו"ל ולכן אפשר לקרוא אותם רק באפליקציית סיפריאפ  לאנדרואיד, ולאייפד ואייפון. בספרים שזמינים רק באפליקציית סיפריאפ, כתוב בעמוד הספר "ספר זה זמין לקריאה באפליקציית סיפריאפ בלבד". ספרים אלו אינם זמינים לקינדל.

במידה ואתה נתקל בבעיה, פנה אלינו לכתובת: [email protected]אנא תאר לנו את הבעיה לפרטים: מה כתוב בשלב במדריך בו נתקלת בבעיה? מה היה צפוי לקרות? ומה קורה בפועל במקום זאת? בנוסף, יעזור מאוד אם תשלח לנו צילום מסך של הבעיה:

במכשירי קינדל פיפרוואיט, ניתן ליצור צילום מסך על ידי לחיצה בו זמנית על הפינה השמאלית התחתונה והפינה הימנית העליונה במכשיר (לחץ כאן למדריך ווידאו לצילום מסך בקינדל פיפרוואיט). את צילום המסך ניתן למצוא בתיקייה הראשית של מכשיר הקינדל כאשר מחברים את המכשיר למחשב באמצעות כבל USB.

קישורים רלוונטיים: