החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

גארת' ניקס

גארת’ ניקס נולד ב-1963 במלבורן, אוסטרליה, לצלילי תזמורת כלי נשיפה. במקום להיות מדען (כמו אביו) או צייר (כמו אימו) החליט שהוא רוצה להיות סופר. אבל עד שהפך לסופר הוא למד באוניברסיטה, שירת בצבא האוסטרלי, ועבד הרבה שנים בכל מיני משרות הקשורות בספרים, החל בעבודה כמוכר בחנות ספרים וכלה בעבודה כסוכן ספרותי. לבסוף פרש כדי להקדיש את כל זמנו לכתיבה, למרות סברתו שניתן להסביר את התנהגותם המוזרה של סופרים רבים בכך שהם מקדישים את כל זמנם לכתיבה. כיום הוא מתגורר בסידני, במרחק הליכה מהחוף, עם אישתו אנה ועם בנם הפעוט.

גארת' ניקס נולד ב-1963 במלבורן, אוסטרליה, לצלילי תזמורת כלי נשיפה. במקום להיות מדען (כמו אביו) או צייר (כמו אימו) החליט שהוא רוצה להיות סופר. אבל עד שהפך לסופר הוא למד באוניברסיטה, שירת בצבא האוסטרלי, ועבד הרבה שנים בכל מיני משרות הקשורות בספרים, החל בעבודה כמוכר בחנות ספרים וכלה בעבודה כסוכן ספרותי. לבסוף פרש כדי להקדיש את כל זמנו לכתיבה, למרות סברתו שניתן להסביר את התנהגותם המוזרה של סופרים רבים בכך שהם מקדישים את כל זמנם לכתיבה. כיום הוא מתגורר בסידני, במרחק הליכה מהחוף, עם אישתו אנה ועם בנם הפעוט.

ספרים של גארת' ניקס שנמכרים באתר:
  • במבצע!
    משחק הנסיכים
    לא פשוט להיות נסיך. להיות נסיך האימפריה הבין גלקטית הגדולה ביותר בתולדות האדם הוא הדבר הנפלא ביותר אתה יכול לבקש לעצמך. אתה מהיר יותר, חכם יותר, וחזק יותר מבני אדם רגילים. וכמובן שאתה הופך לבן אלמוות. או כך, לפחות, חושב... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: