החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

רן סיבוני

רן סיבוני הוא 'איש ברזל' ו'אולטרה מרתוניסט', מרצה לפיתוח נחישות, יועץ עסקי שמשלב תפיסות מעולם הספורט האתגרי בעולם העסקי. הוא יו"ר בארגון העסקים הגדול בישראל ומאמן מנטלי שמוביל ספורטאים להפגנת ביצועי שיא תחת לחץ ולמימוש הפוטנציאל הספורטיבי שלהם.

רן הוא בעל תואר ראשון בהיסטוריה של המזה"ת, החל את דרכו המקצועית בתחום הביטחון ושירת שם במשך שנים רבות. בהמשך, הבין שאהבתו הגדולה טמונה בעבודה עם אנשים, בהובלה שלהם, בהדרכה שלהם, בהעצמה שלהם ובמיצוי הפוטנציאל שבהם. הבנה זו הובילה את רן ללמוד אימון אישי ותואר שני בייעוץ ארגוני.

במהלך התואר השני נחשף רן לעולם ספורט הסיבולת והשתתף בתחרות איש הברזל, שהיא מתחרויות הספורט הקשות בעולם – רצף של 3.8 ק"מ שחייה, רכיבת אופניים של 180 ק"מ וריצת מרתון של 42.2 ק"מ. חוויותיו בתחרות זו הובילו אותו להתמחות בפסיכולוגיה של הספורט וללמוד לעומק את דפוסי חשיבתם של ספורטאי עילית, ואת אופן פעילותם.

רן יצק את הכלים המתקדמים ביותר לתוך שיטה ייחודית, שמאפשרת לאנשים להוציא מעצמם את מקסימום הפוטנציאל שבהם. הוא יצא לבדוק את השיטה הזו במבחן סיבולת קשוח, בריצת אולטרה מרתון החוצה את הרי האלפים לאורך של 250 ק"מ ובטיפוס לגובה מצטבר של 15,000 מטרים, (כמעט פעמיים הר האוורסט בגובה). לרשות רן עמדו חמישה חודשי אימונים בלבד לקראת התחרות – פרק זמן קצר ביותר לתחרות מסוג זה. אבל זה בדיוק האתגר לו רן נדרש כדי לבחון את יעילות השיטה שפיתח.

צליחת התחרות הובילה את רן להבנה כי אנו רחוקים ממיצוי הפוטנציאל הגלום בנו וכי ניתן להגיע להישגים ומטרות גדולות הרבה יותר מכפי שנדמה לנו, ובזמנים קצרים הרבה יותר.

בהתבסס על עיקרון זה, פיתח רן שיטה למיצוי הפוטנציאל העסקי, שנשענת על האסטרטגיות של החברות והעסקים המובילים בעולם.

רן מעביר את משנתו זו בהרצאות, סדנאות ובאמצעות תהליכי ליווי אישיים לבעלי עסקים וספורטאים, תוך התבססות על שיטותיו, שמאפשרות לקהלים אלו לנצל את מקסימום המשאבים שלרשותם.

רן הנחה והוביל אנשים רבים במסגרות שונות. במסגרת צבאית ובמסגרת ביטחונית – בקבוצת כושר קרבי והכנה לצבא אותה ניהל. בהמשך דרכו המקצועית, במסגרת היותו יו"ר בארגון העסקים הגדול בישראל – 'עסקים עושים עסקים' – הוביל אנשי עסקים רבים במיזמים ובפעילויות עסקיות. ניתן לפנות לרן בנושא הרצאות, סדנאות וייעוץ אישי בנושאים שבהם הוא עוסק.

רן סיבוני הוא 'איש ברזל' ו'אולטרה מרתוניסט', מרצה לפיתוח נחישות, יועץ עסקי שמשלב תפיסות מעולם הספורט האתגרי בעולם העסקי. הוא יו"ר בארגון העסקים הגדול בישראל ומאמן מנטלי שמוביל ספורטאים להפגנת ביצועי שיא תחת לחץ ולמימוש הפוטנציאל הספורטיבי שלהם. רן הוא בעל תואר ראשון בהיסטוריה של המזה"ת, החל את דרכו המקצועית בתחום הביטחון ושירת שם במשך שנים רבות. בהמשך, הבין שאהבתו הגדולה טמונה בעבודה עם אנשים, בהובלה שלהם, בהדרכה שלהם, בהעצמה שלהם ובמיצוי הפוטנציאל שבהם. הבנה זו הובילה את רן ללמוד אימון אישי ותואר שני בייעוץ ארגוני. במהלך התואר השני נחשף רן לעולם ספורט הסיבולת והשתתף בתחרות איש הברזל, שהיא מתחרויות הספורט הקשות בעולם – רצף של 3.8 ק"מ שחייה, רכיבת אופניים של 180 ק"מ וריצת מרתון של 42.2 ק"מ. חוויותיו בתחרות זו הובילו אותו להתמחות בפסיכולוגיה של הספורט וללמוד לעומק את דפוסי חשיבתם של ספורטאי עילית, ואת אופן פעילותם. רן יצק את הכלים המתקדמים ביותר לתוך שיטה ייחודית, שמאפשרת לאנשים להוציא מעצמם את מקסימום הפוטנציאל שבהם. הוא יצא לבדוק את השיטה הזו במבחן סיבולת קשוח, בריצת אולטרה מרתון החוצה את הרי האלפים לאורך של 250 ק"מ ובטיפוס לגובה מצטבר של 15,000 מטרים, (כמעט פעמיים הר האוורסט בגובה). לרשות רן עמדו חמישה חודשי אימונים בלבד לקראת התחרות – פרק זמן קצר ביותר לתחרות מסוג זה. אבל זה בדיוק האתגר לו רן נדרש כדי לבחון את יעילות השיטה שפיתח. צליחת התחרות הובילה את רן להבנה כי אנו רחוקים ממיצוי הפוטנציאל הגלום בנו וכי ניתן להגיע להישגים ומטרות גדולות הרבה יותר מכפי שנדמה לנו, ובזמנים קצרים הרבה יותר. בהתבסס על עיקרון זה, פיתח רן שיטה למיצוי הפוטנציאל העסקי, שנשענת על האסטרטגיות של החברות והעסקים המובילים בעולם. רן מעביר את משנתו זו בהרצאות, סדנאות ובאמצעות תהליכי ליווי אישיים לבעלי עסקים וספורטאים, תוך התבססות על שיטותיו, שמאפשרות לקהלים אלו לנצל את מקסימום המשאבים שלרשותם. רן הנחה והוביל אנשים רבים במסגרות שונות. במסגרת צבאית ובמסגרת ביטחונית – בקבוצת כושר קרבי והכנה לצבא אותה ניהל. בהמשך דרכו המקצועית, במסגרת היותו יו"ר בארגון העסקים הגדול בישראל – 'עסקים עושים עסקים' – הוביל אנשי עסקים רבים במיזמים ובפעילויות עסקיות. ניתן לפנות לרן בנושא הרצאות, סדנאות וייעוץ אישי בנושאים שבהם הוא עוסק.

ספרים של רן סיבוני שנמכרים באתר:
  • מעבר לגבולות האפשר – להפיק מעצמך את המקסימום
    כמה רחוק אפשר להגיע? שיא הפוטנציאל האנושי הוא בגדר תעלומה. מומחים רבים מנסים לענות על שאלות כמו מהו קצה גבול היכולת האנושית, אך הדבר החשוב יותר הוא ההבנה, שכולם יכולים למתוח את גבולות יכולותיהם מעבר למה שנדמה שאפשרי, ולהשיג הרבה... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: