החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

עודד זהר

עודד זהר יועץ ארגוני, מומחה ללמידה חווייתית, בעלים של חברת ההדרכה “זהר – חוויות למידה”. עודד הוא בוגר אוניברסיטת תל-אביב בניהול ותקשורת ובוגר התוכנית לייעוץ ארגוני במכון אדלר. בין הכשרותיו הנוספות הוראת יוגה בשיטתו של ב.ק.ס. איינגאר, אימון לחדשנות (מוכר ה-ICF), פסיכולוגיה קוגניטיבית, NLP, תקשורת מקרבת (NVC), גישור ועוד.

 

בתור אומן קרקס פעיל בעבר ומתרגל פעיל בימים אלו, עודד מביא את הזווית האישית שלו למולטי-טסקינג כפי שהיא באה לידי ביטוי באומנות הג’אגלינג, וממשיג אותה בשפה פסיכולוגית פשוטה, קולחת וישימה.

עודד זהר יועץ ארגוני, מומחה ללמידה חווייתית, בעלים של חברת ההדרכה "זהר - חוויות למידה". עודד הוא בוגר אוניברסיטת תל-אביב בניהול ותקשורת ובוגר התוכנית לייעוץ ארגוני במכון אדלר. בין הכשרותיו הנוספות הוראת יוגה בשיטתו של ב.ק.ס. איינגאר, אימון לחדשנות (מוכר ה-ICF), פסיכולוגיה קוגניטיבית, NLP, תקשורת מקרבת (NVC), גישור ועוד.   בתור אומן קרקס פעיל בעבר ומתרגל פעיל בימים אלו, עודד מביא את הזווית האישית שלו למולטי-טסקינג כפי שהיא באה לידי ביטוי באומנות הג'אגלינג, וממשיג אותה בשפה פסיכולוגית פשוטה, קולחת וישימה.

ספרים של עודד זהר שנמכרים באתר:
  • זן ג'אגלינג
    מאת:
    אנו חיים בעידן של מולטי-טסקינג. כל אחד ואחת מאתנו נדרש לטפל במקביל בכל-כך הרבה דברים! בבית, בעבודה, בלימודים, בכביש או במסיבה - תשומת הלב שלנו מוצפת כל הזמן בגירויים שונים ומגוונים המגיעים הן מהסובב אותנו והן מתוך ראשנו חסר המנוח.... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: