החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

נפתלי בנט

נפתלי בנט, יו”ר הימין החדש ושר הביטחון לשעבר, פעל בצמתי ההכרעה הקריטיים בשלבים הראשונים של משבר הקורונה. בספר הזה הוא מתאר מה התרחש מאחורי הקלעים של הקרב הבריאותי והכלכלי, ומסביר שאם אנחנו רוצים לנצח – הבירוקרטיה חייבת לפנות את הדרך ליזמות.

בעזרת היכרותו עם המערכת הכלכלית וניסיונו כיזם וכמנכ”ל בהייטק, ומתוך ניסיונו כשר הביטחון, החינוך והכלכלה, משרטט בנט את הדרך לא רק לנצח את המגפה – אלא להפוך אותה להזדמנות פז עבור מדינת ישראל.

נפתלי בנט, יו"ר הימין החדש ושר הביטחון לשעבר, פעל בצמתי ההכרעה הקריטיים בשלבים הראשונים של משבר הקורונה. בספר הזה הוא מתאר מה התרחש מאחורי הקלעים של הקרב הבריאותי והכלכלי, ומסביר שאם אנחנו רוצים לנצח - הבירוקרטיה חייבת לפנות את הדרך ליזמות. בעזרת היכרותו עם המערכת הכלכלית וניסיונו כיזם וכמנכ"ל בהייטק, ומתוך ניסיונו כשר הביטחון, החינוך והכלכלה, משרטט בנט את הדרך לא רק לנצח את המגפה - אלא להפוך אותה להזדמנות פז עבור מדינת ישראל.

ספרים של נפתלי בנט שנמכרים באתר:
  • איך לנצח מגפה
    לפני מספר חודשים פרצה לחיינו הקורונה וזעזעה את חייהם של אזרחי ישראל והעולם. נפתלי בנט שהיה בפרוץ המגיפה שר הביטחון של ישראל, מתאר מבפנים את ההתמודדות עם המגיפה בשבועות הראשונים, ואת הכשלים וההחמצות שהובילו אותנו למשבר המתמשך בו מצויה כיום... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: