החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

יונית רושו

ד”ר יונית רושו, מהנדסת תוכנה, ראש המחלקה להנדסת תוכנה בשנקר, בעלת ניסיון מעשי רב שנים בבניית אתרים ומערכות אינטרנטיות לחברות הייטק בארץ ובחו”ל. במשך שנים הייתה ד”ר רושו ראש התמחות הנדסת ווב וענן במחלקה להנדסת תוכנה בשנקר, מרצה בנושאי תכנות וטכנולוגיות Web בכלל, ו-HTML5 בפרט, ב’שנקר’ ובמערכות מידע באקדמית של תל אביב-יפו. יונית כתבה את המדורים ‘טרנדי’ באתר ‘נענע 10’ ואת ‘ניצוצות ברשת’ בעיתון ‘הארץ’, על מגמות בעיצוב ובטכנולוגיה ברשת.

ד"ר יונית רושו, מהנדסת תוכנה, ראש המחלקה להנדסת תוכנה בשנקר, בעלת ניסיון מעשי רב שנים בבניית אתרים ומערכות אינטרנטיות לחברות הייטק בארץ ובחו"ל. במשך שנים הייתה ד"ר רושו ראש התמחות הנדסת ווב וענן במחלקה להנדסת תוכנה בשנקר, מרצה בנושאי תכנות וטכנולוגיות Web בכלל, ו-HTML5 בפרט, ב'שנקר' ובמערכות מידע באקדמית של תל אביב-יפו. יונית כתבה את המדורים 'טרנדי' באתר 'נענע 10' ואת 'ניצוצות ברשת' בעיתון 'הארץ', על מגמות בעיצוב ובטכנולוגיה ברשת.

ספרים של יונית רושו שנמכרים באתר:
  • HTML5 – המדריך לבניית אתרים ולמערכות Web
    המחיר כולל משלוח. הספר המודפס יישלח בדואר רשום. אם אתה שואף לבנות אתר או מערכת מידע אינטרנטית והנך חסר ניסיון, או אם אתה מנוסה ובקיא בגרסאות קודמות של שפת בניית האתרים והאפליקציות HTML – בספר זה תמצא את התשובות שחיפשת.... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: