החל להקליד את מחרוזת החיפוש שלך בשורה מעל ולחץ Enter לביצוע החיפוש. לחץ על Esc לביטול החיפוש.

אורפז לי־אורה

אורפז לי אורה,  אם לשלושה, היא  מרצה, סופרת, מאמנת רגשית, מנחת סדנאות העצמה ומעגלי נשים ומלווה אנשים בתהליכי שינוי וריפוי באמצעות ריברסינג, טרילותרפיה, דמיון מודרך ו- NLP ומאבחנת בשיטת צופן ההגשמה. את תחילת דרכה התחילה כסמדר שגדלה במעברה בקרית חיים, לגדול במעברה פרושו לחיות בצמצום, לגדול 6 אחים בחדר, קשיים כלכליים ובעיקר סטיגמה של ילדת מעברה. שמציידת אותה בהשוואה לאחרים כחלשה ולא שווה. בעקבות צלצול השכמה באמצע החיים, שהביא אותה להתעורר, היא עברה דרך שהובילה אותה להיות אורפז. בדרך היא למדה  הרבה מאוד על עצמה, על היכולות שבה, על האומץ, הנחישות, חיזוק הביטחון העצמי, חיבור לאני הפנימי שלה ובעיקר להקשיב לקול הפנימי בתוכה. אורפז הגשימה חלומות, רצה מרתונים בעולם, מכרה קנתה ושיפצה ו בתים, אורפז יצאה באומץ לדרך עצמאית  לאחר 29 שנות עבודה, בינואר 2017 יצא לאוויר העולם הספר הראשון שלה "הפחדים שלי הם לא אני". סמדר הילדה הקטנה  מהמעברה, לא  מוותרת לעצמה ולא על עצמה וממריאה לעבר מסלול ההצלחה.

כיום אורפז מרצה, מנחת סדנאות, מאמנת רגשית ומלווה אנשים בדרך ליעוד וההגשמה שלהם.

ניתן לפנות לאורפז בנושא הרצאות, הנחיית מעגלי נשים, סדנאות, יעוץ וליווי אישי.

אורפז לי אורה,  אם לשלושה, היא  מרצה, סופרת, מאמנת רגשית, מנחת סדנאות העצמה ומעגלי נשים ומלווה אנשים בתהליכי שינוי וריפוי באמצעות ריברסינג, טרילותרפיה, דמיון מודרך ו- NLP ומאבחנת בשיטת צופן ההגשמה. את תחילת דרכה התחילה כסמדר שגדלה במעברה בקרית חיים, לגדול במעברה פרושו לחיות בצמצום, לגדול 6 אחים בחדר, קשיים כלכליים ובעיקר סטיגמה של ילדת מעברה. שמציידת אותה בהשוואה לאחרים כחלשה ולא שווה. בעקבות צלצול השכמה באמצע החיים, שהביא אותה להתעורר, היא עברה דרך שהובילה אותה להיות אורפז. בדרך היא למדה  הרבה מאוד על עצמה, על היכולות שבה, על האומץ, הנחישות, חיזוק הביטחון העצמי, חיבור לאני הפנימי שלה ובעיקר להקשיב לקול הפנימי בתוכה. אורפז הגשימה חלומות, רצה מרתונים בעולם, מכרה קנתה ושיפצה ו בתים, אורפז יצאה באומץ לדרך עצמאית  לאחר 29 שנות עבודה, בינואר 2017 יצא לאוויר העולם הספר הראשון שלה "הפחדים שלי הם לא אני". סמדר הילדה הקטנה  מהמעברה, לא  מוותרת לעצמה ולא על עצמה וממריאה לעבר מסלול ההצלחה. כיום אורפז מרצה, מנחת סדנאות, מאמנת רגשית ומלווה אנשים בדרך ליעוד וההגשמה שלהם. ניתן לפנות לאורפז בנושא הרצאות, הנחיית מעגלי נשים, סדנאות, יעוץ וליווי אישי.

ספרים של אורפז לי־אורה שנמכרים באתר:
  • הפחדים שלי הם לא אני
    מי שחווה משבר בחייו כנראה גם מכיר את ההרגשה הזאת של נפילה לתהום עמוקה ושחורה ושל אובדן התקווה .הפחד להיות לבד ולצאת לעולם שיתק אותי, והפסימיות השתלטה עלי . דמיינתי שאני עוזבת הכל מאחוריי ועוברת לגור עם אמי, חסרת כל... להמשך

    הספר זמין לקריאה במכשירים: